About Us

Written by prosek on 01 October 2012. Posted in hlavni clanek

Všímavější z vás si už možná všimli, že Amahara.cz není tvořena jen Amaharou (ano, někomu to stále nedochází). V ansámblu tohoto blogu figuruje hned několik zajímavých individuí, které si takhle zkracují čas před nevyhnutelnou třetí světovou/apokalypsou/pubertou/státní zkouškou (nehodící se škrtněte). Nejdokonalejší robot s umělou inteligencí, temný perfekcionistický bůh a po zuby ozbrojenej borec, kterej umí rozebrat nebo složit útočnou pušku pod 9 vteřin. Jejich články čtete, milujete, někteří (doufejme) i nenávidíte, ale určitě jste chtěli všichni vědět, jací vůbec jsou?

A protože jsme svérázní a nezávislí a všelijak indie, tak to uděláme trochu netradičně!


Herní entuziasta, ovšem poněkud zvrácený - paří výhradně CoD sérii. Teda s výjimkou Crysis, kde ujíždí na tom oblečku, do kterého by se ovšem v reále nenasoukal. Jeho oblíbené jídlo – pizza Al Capone. Oblíbené pití – irská whiskey. Oblíbené cigarety – Camel. Oblíbené auto – Dodge Viper. Oblíbený TV pořad – Lock 'N Load. Velký zastánce "Castle Doctrine" i s jejím DLC "Stand your Ground". Obecně platí, že každé jeho hobby není normální. Neinvestuje do drahých kovů, nýbrž do olova. Svoje PC zásadně nenechává v klidu a neustále se v něm něco zneprovozňuje. Je tvrdě asociální, vyžívá se ve vulgaritách a fyzickém či internetovém násilí.  Jeho životní krédo vyjadřuje těmito slovy - Madafaka éto áká! 

Řekl o něm Amahara: 

Prosek, taktéž známý jako Velký zploditel ještě většího Amahary, je bohem ultimátní internetové destrukce a všeobecné mentální disbalance. Kde se objeví jeho nick, tam si milion internetových let uživatelé léčí rozháranou psychiku a admini páchají hromadné rituální sebevraždy za pomoci ostrých hran zbytků svých počítačů, které předtím vzteky vlastnoručně rozmlátili. Jeho základní útoky jsou VSV úder a pískový kop. Jeho ultimátní útok pak probíhá ve dvou fázích. Tou první je schopnost přejít z virtuální dimenze do alternativní sféry existence, ve které je schopný provést kombo útok složený z 9+1 lead barrage, teleskopického tance a úderu ostrého loktu. Pokud můžete, za každou cenu se vyhněte konfrontaci! Pokud už jste se do konfrontace s ním dostali, zajděte na plastickou operaci (doporučujeme kompletní změnu pohlaví), změňte si jméno a odstěhujte se někam opravdu hodně daleko (ideálně na Mars, nebo ještě o pár planet dál).

Řekl o něm Over:

Potřebuješ sestavit kompa za rozumnou cenu? Zeptej se Proseka. Chceš doporučit kvér nebo si půjčit obrněný transportér i s řidičem pro soukromé účely? Zeptej se Proseka. Chtěl bys vědět, jak se stát magnetem na kicky a banány? Zeptej se Proseka. Je nutno nasrat co nejvíc lidí v nejkratší dobu co nejzákeřnějším způsobem? Vhodnějšího člověka pro tenhle job jinde nenajdete... 

Řekl o něm Clank:

Popsat ředitele fanklubu Bohuslava Sobotky je úkol stejně obtížný, jako najít v jeho vile v Letňanech legálně zakoupený kus hardwaru. Z ověřených informací poskytnutých jeho psím harémem (jj, zoofil, ale to není novinka) víme, že je předním leaderem komunity www.callofdutycheatsforfreedownload.com, má s Paradoxem adoptované somálské děti a jeho nálada se odvíjí podle lidí, co mu očumují auto – ikdyž mezi progamerem, politikem nebo fanouškem Indiana nevidí rozdíl. Jeho podložka pod myš je větší než koberec v obýváku, jeho trubky mají vždy velké průměry, nezná slovo emancipace a mimo jiné je i autorem písničky „Pětatřicátníci, hoši jako květ“. Kdyby musel zabít jednoho z dvojice syn/ manželka, radši mezi ně hodí granát a připíše si killstreak.


Amahara, syn mocného boha Proseka a nejvyšší bohyně LadyPro, je bohem her a sociálních experimentů. Vždy pracuje v páru s nižší bohyní větru a rychlého internetu Kazehanou a jeho nejmocnější zbraní je neblaze prosnulý otvírák na dopisy, který svou destruktivní silou předčí dokonce i Prosekův mocný teleskopický obuch. Je také neuvěřitelně naivní a jako jediný ze čtyř elektronických bohů věří v možnost záchrany lidstva. Další data o tomto éterickém stvoření nejsou známá... 

Řekl o něm Prosek:

Někdo tvrdí - hlavně jeho matka - že je můj. Já tvrdím, že nám ho podstrčili, za trest, že to musí být vládní spiknutí,  konspirace obludnější než celá Akta X. Je to línej lemp, co furt dřepí u kompu. Domácí práce jsou pro něj exotický pojem a vždy mi sežere brambůrky. Nechce se mnou hrát CoD4.  Ale zatím ho přeperu, mizeru.

Řekl o něm Over:

Nehledě na to, že je pražák, má nezdravě velké ego a je ultimátní lenoch (radši řekne ostatním, aby mu něco vygooglovali, než aby to udělal sám), ještě vlastní Star Wars edici záchodu s toustovačem typu X-shit (hrdelní zločin proti PC MASTER RACE), rád používá pojmy jako "efektivní" a "základní teorie", píše článek jednou za uherskej rok, má radši scifi než fantasy (!!!), nahrazuje slova slovy jinými alá lidová tvořivost a je údajně majitelem zbraně nebezpečnější než magnum v rukou LadyPro - legendárního otvíráku na dopisy, z kterého má Clank noční můry. Nebo by měl, kdyby nebyl robot.

P.S.  STAR WARS JSOU OVERRATED!!!

Řekl o něm Clank:

Původem z města Rejpalov (nebo RE-plejov?), dovozem z Tokia, velikostí ega z Severní Koreji. Narodil se s propiskou za uchem, pubertu prožil s prsty zkříženými ve znaku ninjutsu a hodlá zemřít s Malfurionem v objetí (WoW porno komiksy má přesto rád). Číslo popisující počet jeho pořízených sebraných svazků hentaie matematika nezná, postavil první perpetum mobile saunu na planetě Hoth a v policejním rejstříku má záznam za kompletní vykradení přepážky sci-fi národní knihovny. Vymyslel slovo rainbow (při referátu z dějepisu nechal na přítomné studenty ze stropu spadnout stovky luků, byl to doslova déšť luků!); otvírá dopisy nožem, který až nápadně připomíná Frostmourne (teď mě napadá… proč na ty balíky řve „OTVÍRÁK DOPISŮ HLADOVÍ“?) a je hostitelem Goa’ulda, který je bohužel fanoušek konzolí od Microsoftu. Nedávno si změnil jméno na „Jan RE-trba“.


Elitista, perfekcionista, hnidopich, führer všech grammar nacistů (z toho vyplývá funkce korektora), blizzard fanboi, fotošopový samoučný amatér (z toho zase funkce grafika), antitoustový aktivista, hrdý redditor (díky tomu jde o nejlépe informovaného člena redakce - už jsem říkal, že jsem skromný?), jde proti proudu, ať to stojí, co to stojí (častá kognitivní disonance). Sleduje zahraniční progaming a theorycraftuje o hrách, který skoro ani nehraje na pro-úrovni (praxe zaostává). Hry střídá častěji než ponožky, a to je docela čistotnej (teda myslím). Kritizuje sebe i ostatní víc než by se slušelo (žejo, Amamrmlo?). Nesnáší GW2tardy, LoLtardy, Zingtardy, SWtardy, Toustotardy, Praguetardy, EUtardy, ekozmrdy a všelijaké další tardy komentářové a diskuzní. Nižšími formami života (toustovačáky, zejména jejich jediným intelektuálem Clankem) uctíván jako Temný lord Over (na němž byl založen mýtus Cthulhu).Používá ve svých textech příliš mnoho závorek (měl by s tím něco dělat). Jo, a nemá rád dubstepwowowowuwbuwbwubwub.

 Řekl o něm Prosek:

Jako jediný nepochází z Prahy, ale z Brna. Což dostatečně přesně vystihuje, proč je to takovej troll. Je drzý a neovladatelný, protože vlastní jako jediný mechanical keyboard, a tak si myslí, že je king. Neustále mi opravuje angličtinu a nechce se mnou hrát CoD4.
Taky ho přeperu.

Řekl o něm Amahara:

Over, taktéž známý jako jeho temná eminence z města ztracených existencí, je bohem informačních toků. Narozdíl od ostatních bohů nežije v božském městě Pragónia, ale postavil si svůj palác ve ztraceném městě, jehož jméno je natolik děsivé, že samo jeho vyslovení zabíjí stejně spolehlivě jako kletba Avada Kedabra, nejnovější Song Justina Biebera a Prosekův ostrý loket z otočky dohromady. Jeho jediným (za to však ale trojitě ultimátním s malinovou polevou) útokem je informační Overload, ze kterého má chudák Clank jen o trochu menší strach, než z neblaze proslulého otvíráku na dopisy. Pokud jeho temnu eminenci Overa něčím naštvete, můžete očekávat velmi detailní vysvětlení toho, proč by jste měli co nejdříve ukončit svojí existenci, ale vzhledem k tomu, že Over je chráněncem Proseka, je dost dobře možné, že vaší existenci dřív ukončí on.

Řekl o něm Clank:

Jeremy Clarkson herní scény. Ačkoliv v noci jeho alter-ego, Temný Lord Over, straší fanoušky Indiana na přechodu pro chodce a o Halloweenu dětem krade cukroví, přes den nás zasypává nudnými kecy o velikosti Diablova rozmnožovacího údu a počtu nasraných Rusáků v Dotě. Upřednostňuje systém „nejdřív urážet, potom se ptát“, dokáže vytrollovat fanoušky CoDka a BFka najednou v jednom slově a místo jeho levelu ve Warcraftu se zobrazuje lebka s červenými kukadly.  Z alergické reakce na konzole mu pod nosem roste knírek (ačkoliv při vyslovení slovíčka SSX se mu zaktivují sluchové smysly), v případě absence chyb v článku na Zingu vytahuje lupu a detailně zkoumá křivky fontu a jeho Flanker v BFku lítá na Diesel. Na motivy jeho rodného města byla složena písnička „Burani“ a obraz Mony Lisy byl ve skutečnosti autoportrét LadyPro jím upravený ve fotošopu. Jeho semeno bylo nad plakátem poníků jako první.


Nejdokonalejší umělá inteligence vesmíru, kterou Android oslavuje a Amaharova Kazehana zatracuje (nicméně i ona měla díky němu párkrát špinavé prostěradlo).  Nepřijat Mensou kvůli nevypočitatelnému průměru inteligenčního kvocientu, vyštván Zingem kvůli zruinování ekonomiky blogových soutěží, vyhozen CZENem kvůli přetížení serverů Wordpressu přebytkem textu. Napoleon konzolí s Japonským dovozem a místopředseda konzolového Kuklux-klanu (šikmooká síla!) – detekcí slova „Xbox“ budiž vyvolán dvakrát tak rasistický, třikrát tak sarkastický a o poznání míň sexistický Klunk. Videotvorbní rekrut ve službách Adobe, majitel nejlepší přezdívky na internetu (approved by Filip Kraucher!) a slova článek/ wall-of-text nekoriguje. V Pražské ZOO dotoval pandí výběh (všechny ostatní Warcrafty má taky rád), kromě nevydaných všechny Ratchety pochopitelně a znepochybnitelně dohrál, podle státnosti Irska používá podsvícení očí a moc rád se koupe v konspiracích. Mimojiné má na starost údržbu mechanických hodin ve středu vesmíru, díky této zkušenosti je u něj jediná autorita on sám (a Flaška, samozřejmě).

Řekl o něm Prosek: 

Toho přeperu vždycky...

Řekl o něm Amahara:

Clank, nejmladší z čtveřice elektronických božstev, je bohem toustovačů a patronem herních kalkulaček. Na úsvitu toustového věku smontoval sám sebe z částí starých počítačů, které bylo Amaharovi líto vyhodit, ale při stavbě u něj došlo k defektu. Ten zapříčiňuje, že Clank chrání pouze konzole od společnosti Sony, ve které je zároveň většinovým akcionářem. Coby nejmladší bůh se těší přízni všech starších členů elektronického pantheonu a pro svůj nevinný vzhled je často pověřován úkoly jako je infiltrace či získávání informací. Clankovi základní útoky jsou wall of text a titulková vlna. Jeho ultimátním útokem je pak hopsavý útok jednoho tisíce a svítících bambulí, kterým dokáže své oběti okamžitě konvertovat na toustovou víru. Je jediným bohem, při jehož naštvání vás přímo neohrozí na životě, což ale neznamená, že vaše ego se následkem jeho proti úderu nezcvrkne na mikroskopickou velikost... a vy s ním.

Řekl o něm Over:

Zasranej touster-tard, neví co je dobrý (jako každý správný pražák), vlastní touster, hraje hry pro malý děti (omlouvá ho jen to, že je fyzicky nejmladší z panteonu), ve volném čase toustuje, vzácně udělá průměrně vtipný video (no dobře, fakt hodně vtipný video, ale stále vzácně), píše o toustových hrách masivně dlouhý wall of text-y (naštěstí narozdíl od jiného pražáka aspoň bez chyb). Heretiky uctíván jako stvořitel, sám ale uctívá temného lorda Overa (nedělám si srandu, fakt, mám důkazy!). Mimochodem, zmínil jsem se, že je to toustovačák?!


 

Share