Nadupaný HAL zadupali v komentech drzí čtenáři

Written by prosek on 30 April 2012. Posted in Herní scéna

Nadupaný herní komp je mantra, která v podání montážníků z minulého článku dostává v konfrontaci s ČPU - částečně použitelnými uživateli - pořádně na prdel. Legendární movie, ve kterém se Kája sjíždí ve skladu komponent, už se dostalo i na PC Tuning.cz.

Fajn článek, hezké fotešky....ale potom tam dole, v komentářích...masakr. Jinak to dopadnout ani nemohlo. Vydávat mainstream (no, tady jim teda dost nadržuji), navíc lehce předražený, za něco herně "nadupaného", to už chce notnou dávku drzosti, nebo kýbl ignorace.

Příklad skutečné a nefalšované nadupanosti  - sestava jednoho člena jedné komunitní bandy s nickem Skapco:

Intel core i7 3960X 3,3@4,8GHz
Gigabyte GA-X79-UD7
2x Asus HD 7970 3GD5 @925/5500MHz
G-Skill 24GB (3x8) DDR3 2133HMz
Seasonic SS-1050XM 1050W

Jo, tak tady bych neměl problém se slovem nadupaný. Ten komp je nadupaný, je děsně nadupaný, je herní, je drahý, je kchůl, evidentně to nestavěl  žádný blbec. Tečka.  Problém mám s obchodníkem, který drze deklaruje svůj podprůměrný produkt jako špičkový. Jsou to jen obvyklé marktetingové bláboly. K kompu nestačí postavit na stůl dvě piksly s energeťákem, aby se z něj stalo herní dělo. Ten komp se musí kurva postavit z pořádných komponent. Zkuste do nádrže u Fóbie 1.2 HovnoToPojede nalejt 50 litrů energeťáku...dvanáctiválec z toho crapu holt neuděláte, i kdyby jste dělali 5D 720 degree nozoom se snipou.

...ten obrázek je pouze ilustrační, takže klídek.

Share