GamePage, GameOver

Written by prosek on 10 June 2012. Posted in Herní scéna

Gamepage to prý zabalil. Nebo ho zařízli ti televizáci, to je ostatně buřt. Fans podepisují petice, zapalují doma svíčky a ti ultras páchají za potlačovacího potlesku Re-Play fandů  harikiri nabroušenými instalačními dévédéčky z Battlefieldu 3.

Upřímně, ten pořad mne nikdy nebral. Byl takovej asexuální, sterilní a vůbec na pyču. Stejně tak jako jeho producent - Česká televize a její holohlavý šéf (koukněte na jeho cibule, koupíte za něj ojetou Oktávku). Nafoukaný zmetek, který mi před lety v době aféry kolem poplatků zaslal na doručenku drzý dopis, ve které mne jako "řádný a pečlivý hospodář" vyzval k zaplacení neexistujícího dluhu, jinak že mne prodá vymáhací společnosti. Odepsal jsem mu, též na doručenku, že jsem také pečlivý hospodář, a nenechám si od kdejakého zmrda poroučet a vyhrožovat. Už se neozvali, šmejdi z Kavčích hor.

ČT je právnická osoba zřizovaná státem, má IČO, DIČ, ale není zapisovaná do obchodního rejstříku. Česká televize neodpovídá za závazky státu a stát neodpovídá za závazky České televize. Hustý...

Takže, tenhle moloch:
- vybírá zákonné poplatky za vlastnictví televizního přístroje¨
- nikde nemusí zveřejňovat účetní závěrky
- nikdo se tak nedozví, jak tam tečou peníze
- ty peníze dělají ročně 7,2 miliardy korun - tzv. vyrovnaný rozpočet - co přijde, to utratíme
- z těch peněz činí 80% poplatky
- a ještě si stěžují, že si nemůžou odečítat DPH na vstupu šmejdi, a tudíž komerční televize mají konkurenční výhodu

Prošel jsem si tzv. výroční zprávu ČT. Hromada keců, koláčových a jiných grafů, minimum čísel...to aby plebs nepoznal, jak si tam hoši za naše love žijou nad poměry.

Mám doma nejdražší televizní kanál na světě...platím 135 (zatím) měsíčně za to, že mám doma televizní přijímač, na kterém se nekoukám na ČT pořady. No, vlastně 4x měsíčně si pouštím OVM, abych si zkazil nedělní odpoledne.

Gamepage je mi u prdele. Neznám jejich budget, ale klidně si zaspekuluji, že nebyl malý. Důležité je, že existují konkurenti, kteří dokážou z minima vyrobit maximum, navíc zábavné, koukatelné a vtipné. V podstatě na koleně doma. A bez peněž daňových poplatníků. To je pro mne to hlavní.

Takže, RIP Gameplay, a doufám, že ČT a ostatní darmožrouti půjdou k čertu!

Share