Mainstream vs. mainstream

Written by prosek on 11 June 2012. Posted in Herní scéna

"Oprostit se" od ZINGu jednoduše nelze. Za prvé - význam slova oprostit je jasný každému, kdo zvládl základní stupeň vzdělání. Ne tak ovšem některým jantarům ze Z-komunity. Za druhé - jen blázen by dobrovolně opustil nevyčerpatelný zdroj mainstreamových mouder, která mají větší brizanci než dobře smotnutý joint.

Zing je můj oblíbený zdroj inspirace, oblíbená terapie, oblíbená lékárna etc. Je mi blbě - pustím si Zing. Je mi moc veselo - pustím si Zing, a ono to rychle přejde. Mám hlubokou depku - pustím si Zing, a hned je mi jasné, že si vlastně nemám na co stěžovat. 

Mrtvý Game Page samozřejmě neminul ani Z-komunitu, a pod jeho nekrologem  na Zing.cz se rozpoutala vášnivá debata na téma, kdo je větší komerční mainstream. Takovou koncentraci mentálů a expertů na jednom místě byste jinde hledali asi těžko. Projel jsem si komenty, a asi začnu těmi nejvíce erudovanými a frekventovanými:

- Re-Play je jen komerční sračka (nebo v Re-Play v každém střihu serou nějakou reklamu)  - čtu ten komentář a vlevo i vpravo na mě bliká reklama na střešní okna Velux a Cyklo dovolenou ve Štýrsku, zatímco v headeru mne poňouká ke hraní pokeru reklama na Lucky Ladys Charm GameTwist.

- Re-Play si strčte za klobouk, je úplně na nic - názor náctileté cyklobuzny z Budějic. No comment...

- Re-Play je komerční mainstremovka - sofistikovaný expertní názor milovníka mainstremového komerčního webu Zing.cz

- R.I.P. Game Page...ale naštěstí tu máme ještě Indiana - zajisté, ale naneštěstí Indian nemá monopol, to je ale blbý, co?

- nechci Re-Play "schazovat", ale měl by "skrachovat"...no, expert na dabing, hudbu, akustiku prostorů...tzv. globální expert na všechno, včetně rodného jazyka.

-Re-Play je strašná sračka - říká náctiletý jouda z Klatov, advanced expert na vzhled moderátorek

- "není tam ta holka v RE-PLAY náhodou kvůli tomu že se zněkým vyspala ?" - hmmm tak to je těžkej kalibr. Napsal někdo, kdo má v profilu poznámku "člen komunity Indiana".

- "Re-Play je už jen o poprsí slečny Trojanové" - holá závist panáčku, holá závist...

Ano přátelé, je to tak, Re-Play udává tempo a směr, úspěch se neodpouští a lůzři mrmlají, protože by chtěli koukat v TV bedně na něco, co by lépe konvenovalo jejich mentálnímu levelu. Například na tohle, to si myslím, že je optimum, které by jejich mainstreamové nanomozky byly schopny zpracovat bez fatálního blackdownu.

Miluju, když banda mainstreamových zpovykanců vříská, že někde jinde je komerční maistream, zatímco na jejich milovaném webu praská počitadlo přístupů ve švech. Užiteční idioti...

(obrázek - zdroj uživatel devianartu SpeccySY)

Share