Sme tu pre vás!

Written by prosek on 22 July 2012. Posted in Herní scéna

MPgaming.eu - slovenský gaming portál, hrajou Promod, mají hromadu serverů, Web a Facebook sajtu. Líbí se mi jejich text na facebooku - Sme herná komunita ktorá Vás chce baviť. Jo, tak zábavy je na jejich public cod4 serverech plná prdel. Nastavení rulez už na dálku varuje - žádný camping, žádné martyry, last standy a tuby. Fajn, řeknu si, tady to bude maso. Jenže chyba lávky. Servery jsou cracked, admina abys tam pohledal, takže fikaně přenechali vykopání hráčů porušujících pravidla na hráčích samotných. Klasické votování - máš LS, dostaneš voting a jedeš. Po výkopu naštěstí zatím jen temporary banán.

První kopanec jsem dostal hned při první návštěvě. Používám velké AK, vyhodil jsem nady a ostatní neviditelnostní blbiny a pořídil mnoho munice, stopping power a deep penetration. Jeden granát, jeden stun. Hráči tam kempí vo sto péro na oblíbených spotech. I přes dým je vidět, odkud lítají stopovky. Nebo jim čumí ze zdi noha či hlaveň gunu. Jeden nemusí střílet každému na hlavu, s tak vybaveným AK stačí pokropit zeď toho baráku.  Jednou se mi stalo, že enemy tým zalezl celý na mapě Backlot do rozestavěného baráku u garáží. Řezali to odtud kulometama do našeho respu hlava nehlava. Přes plechový plot létaly stopovky, takže podle nich jsem vracel. Vyndal jsem je tam všechny. Co následovalo? Jsem WH hacker, a fast kick. Tohle kickování se opakuje v podstatě pravidelně.

Přestože MPgaming se tváří na svých serverech děsně skillově, admini tam nechávájí řádit hráče dle libosti. Běžně tam běhají takové cheaty, že mi to hlava nebere. Český hráč, který používá pro svoje nicky synonyma pro lidské pohlavní orgány neznající hygienu, hraje LMG s brutálním WH. Kdykoliv je vykopnut, vrací se zpátky, bez ohledu na termporary ban. Admini nikde, zatímco ten zmrd je tam každý den a dělá si z toho prdel.  Pak je tam ještě jeden expert - jeho ping pravidelně osciluje mezi 250 až 300 milisekundami. Toho nedá ani helina. V podstatě se nedá vyndat, maximálně se mi povedlo ho nahitovat, což ovšem na publiku v HC módu zní trochu děsivě.

MPGaming je herní komunita, která mě prý chce bavit. Ale netušil jsem, že za zábavu považuje přecpat  někoho k prasknutí banánama.

Proč někdo, kdo na facebooku promuje svoje zápasy s týmem eSuba, provozuje servery bez dohledu administrátorů? Proč zakazují některé perky, zatímco vypnou killstreak pro UAV a místo něj naperou rovnou airstrike? Za 3 killy nálet, za zbytek rovnou helikoptéra. Pak se jim celé týmy válejí v kempech a píšou, že dobří hráči jsou wh cheateři, zatímco v jejich týmu lítá LMG s w -hackem. Prakticky je ve vzduchu neustále helikoptera nebo nálet. Pak se nemůžou hráči divit, že kdo může, nevystrkuje z baráku ani nos, pokud je ve vzduchu helikoptera.

Sledoval jsem na těchto MPgaming.eu serverech zajímavý jev. Pokud vystřílíte celý enemy tým snipou, vedete v tabulce se šíleným K/D ratio, a váš tým vyhrává, hráči z enemy týmu vás vykopnou. Nikdy vás nevykopnou spoluhráči. Tak tomu říkám zábava, srandy plná prdel.

Komunita pro-hráčů je divná. Na jedné straně promod, na druhé straně komunitní public nopromod servery, kde se pod záminkou fair play dějí strašlivé věci. Mají v tom nějak bordel. Pak se nemůžeme divit, kde že ta komunita vlastně už dávno je.

Někdo může namítnout, proč nehraju například Promod někde jinde. Sorry, ale s Promodem jsem skončil. Jednak ho od jisté doby tak nějak nekoušu, jednak se tam na publikách chovají megaskilleři ještě hůře, než na výše uvedených vykopávacích serverech.

Share