Best of: GW2-tards

Written by Over on 26 July 2012. Posted in Herní scéna

Dámy a pánové, vítám vás v prvním (těžko říci, zda i posledním) díle nové, zcela nepravidelné rubriky "Best of:", která má za cíl vám ukázat to nejlepší z dané oblasti, ať už je to cokoliv! 

Dnešní díl se zaměří na ty nejlepší špeky od Guild Wars 2 fandů, kteří reagovali pomocí komentářů na ohlášení data vydání nejnovějšího datadisku nejúspěšnějšího MMO všech dob, World of Warcraft: Mists of Pandaria! Všimněte si, že některé komentáře pocházejí z jiných webů, než je zing - ano, i tam se občas objeví záblesky blbosti (i když samozřejmě figuruje primárně zing, s tím se nedá nic dělat).

Ano, je to podivuhodné, ale nejvíce komentářů k ohlášení data vydání nového WoWka se překvapivě nevztahovala právě k WoWku, ale k GW2. Čím to? Strach? Závist? Pubertální výlevy? Prostá demence? To necháme na vás! Vy se nyní pohodlně usaďte a dobře se bavte!

 

 

Jo, WoW někdo hraje. Myslím, že nějakého podrobného komentáře není třeba. Přesto by mě zajímalo, kolik rozumbradů, kteří rozhlašují, jak je WoW pro děti (zvlášť kvůli pandám, ačkoliv v GW2 se prohání TOHLE) a jednoduché, má na WoWku nějaký HC progress...

No a na závěr je tu perlička!

Skapco, myslím, že přechodem na GW2 si moc nepomůžeš, jak je tento "článek" důkazem...

 

Over (nikoliv Amahara)

P.S.: WoW nehraju 

 

Share