Fyzika, Japonci, kozy a sexismus

Written by Over on 07 August 2012. Posted in Herní scéna

Světe div se, Prosek asi není jedinej sexista! Japonci jsou na tom totiž úplně stejně!  Bojovka Dead or Alive 5 využívá výhody svého fyzikálního enginu totiž velmi originálním a kreativním způsobem - ne destrukce, ne lepší světlo, ale ještě upocenější válečnice s ještě většími a ještě víc neposednými prsy! Ne, ještě to zadržte, vyzvracet se můžete potom. Natřásání ženských vnad bude také záležet na jejich oblečení, které může být dokonce průhledné. Má tohle snad Crájendžín 3 nebo Frostbajt? Právě bonusové sběratelské bikiny dnes studio Team Ninja představilo a dokážu si představit, že nejen feminazi komunitě z toho jebne. 

"Asi se ale není co divit, jelikož série Dead or Alive byla vždy tak trošku zaměřená na velká prsa svých hrdinek. Také se není co divit, jelikož jde o japonskou hru a Japonci jsou všeobecně dost úchylní."
-
Aleš Harazim, Eurogamer.cz 

Přesně tak! Protože Evropani na kozy nečumí, protože dívat se na kozy je úchylka a koho to uspokojuje, ten je úchyl! To dělaj jen Japonci a ti jsou úchylové!

PRSA = BAD

PRSA = SEXISMUS = BAD

A proto říkám, hrdinky se musí zahalovat! Pokud možno rovnou do nikábu, nebo burky, protože jinak je to sexistický!

Co na to naše české holky z herního byznysu? Jsou Japonci (a Prosek) s těmi prsy vážně tak úchylní? Je to sexismus, nebo ne? Je to horší než Baty proklínané promo na Ghost Recon? A co na to Jan Tleskač?


/s

P.S.: Japonci ale vážně jsou úchylové...