New Age na ZINGu

Written by prosek on 19 December 2012. Posted in Herní scéna

Fakt to není moc dlouho, co z blogového článku, kde se nepsalo pouze o institucionalizovaných herních titulech, nebo se jen o fous pisatel naklonil přes zingstreamové mantinely, radikálním zing-fans  naskákala vyrážka. I redakce zastávala odmítavý postoj k čemukoliv, co šlo mimo mainstreamový koridor průměrnosti a nelezlo do zadku e-shopu na hry.

No a dnes? Hele, luxusní blogové konzervační story. Část komentárů velmi chytře prokoukla, že článek není o počítačových hrách, ani se tam nepíše o reklamě na chemický preparát, co vám nabarví hlavu do ruda a zvětší péro. To je ten mentální čtenářský mainstream, který nenadchne, ale ani neurazí, slušný zingprůměr.

Ale pozor! Něco je tam jinak! Nebo se jenom tak trochu vyměnil redakční metr? Každopádně tuto citaci si pečlivě schovám, co kdyby.

"Honzas4400 sodak: Blog je od toho, aby sis sem každý psal a dával co chce (v souladu z pravidly) . Nikde není přesně napsáno "MUSÍ TO BÝT O HRÁCH! " - To že o tom je web neznamená, že se tak lidi musí tvářit..."

Zdroj citace: ZING.cz, blogový článek o rybičkách v olivovém oleji

Když TO napíše člen redakce, má to pro mě neuvěřitelnou hodnotu. A nakonec vám tady sdělím jednu vysoce bonitní technickou radu, která zazněla.... áno... opět na Zingu. Tak si představte, teplovodivá pasta je prý blbost, bo chladič má jít na procesor "KOV na KOV". To je cajk! A tuhle vysoce invenční myšlenku si taky musím zapamatovat... podle zingperta na HW všeho druhu jsou tři druhy "high endu":

  • startovací high end
  • střední high end
  • no a světě div se, ten poslední je prý nejvyšší high end!

Tak to je double cajk!

Share