I oni jsou hráči... tak bacha na ně!

Written by prosek on 03 March 2013. Posted in Herní scéna

Chudák Dejdar i Beník, v televizi na kameru deklarovali, že i "oni jsou hráči".  No tak to mají pěkný průser. Prý se se teď na D1 rozštípal v autě s diagnózou nějaký cvok. Média na to vlítla se vší vervou a vyšťourala, že to byl prý nějaký excelentní letsplayer. A už to jede na plný pecky. Zatímco tady sedím u kompu, z Jackala se ještě kouří a můj propocený nanosuit se stále  suší v bílé vrčící bedně, novinářská prasata žhaví bulvární invenci na maximum. Hepnerová hry nehrála, a stejně rozjezdila v náklaďáku Praga tramvajovou zastávku plnou lidí. Počítačové hry nehrál ani ten rakouskej  malíř pokojů, ani Fidél, tutově Ahmadíneřád, a možná je nehrajou ani naši politici. Počítačové hry, stejně jako spousta dalších NEbezpečných věcí pro zdravý vývoj občanského stáda, jsou jen zástupné téma, záminka, jak nepsat o těch hlavních průserech, protože o těch novináři psát tak nějak moc nesmí.

Podle informací v komentech k různých "článkům" lze spekulovat, že juniorovi ruply nervy, bez dovolení vzal klíče od taťkovo kcháru, a vydal se vychladnout na silnici. Fotřík PRÝ alarmoval PoChy, ti naskákali do svých vytuněných Prassatů a jali se nevycválaného mladíka stíhat. Užofka12 jak vyšitá. Je jasné, že mládě bez výcviku v silném autě nemělo šanci. Šanci neměli ani ostatní účastníci silničního provozu. Naštěstí to odskákal pouze jeden z nich. No, nechtěl bych být v jeho kůži, už párkrát jsem měl na D1 na kahánku.

Kde je problém? No dobře, v nějaké rodině to asi moc neklapalo. To je běžná věc. Ovšem Pochové to posrali. Honit náctiletého jantara v silné káře po dálnici? Za provozu? Proboha, vy kreténi, vždyť jen "ukradl" auto tátovi, potřeboval helfnout od někoho, kdo má v hlavě mozek a ne pravomoce veřejného činitele a třílitr f benzínu! Kdyby ti uniformovaní ploskolebci použili mozek, v klidu a nenápadně by ho mohli sledovat, a pak někde bez rizika ukecat, aby se vrátil domů. Pomáhat a chránit. Leda kulový, udělali z dálnice divokej západ, ohrozili svým jednáním životy občanů a nakonec svým dílem přispěli k fatálce u kluka a prý k těžkému zranění nezúčastněného řidiče.

Vždy, když v TV vidím Tržila nebo Humla, chce se mi zvracet. Kdykoliv na silnici potkám Pochy nebo Městapo, chce mi zvracet. A chce se mi zvracet, kdykoliv čtu práci českých novinářů. Ano, nelze je házet všechny do jednoho pytle, ovšem ti normální jsou pouze výjimka, potvrzující pravidlo.

Všimněte si jedné věci. Na českých silnicích zařve ročně hromada lidí. A zajímají se novináři o to, zda ten  řidič kamionu příliš holduje nemanželskému sexu, nebo onen děda má příliš velkou králíkárnu? Ne! Není to totiž v souladu se "společenskou" objednávkou. Ani není vhodné spekulovat, zda by politici neměli v zájmu bezpečnosti svých voličů zakázat či omezit auta, pak spoustu dalších pro ovce "nebezpečných" věcí, a nakonec i vlastní myšlení.

Hele, pozor, autor tohoto článku jezdí ve výkonném autě, kouří cigarety, chlastá pravý rum, skotskou a bourbon, žere maso, máslo, používá normální žárovky, nemá problém s jádrem, nesnáší EU, ekozmrdy, poldy a politiky...a hraje počítačové hry.

Btw. na Islandu prý testovali masné výrobky na obsah koniny... nenašli prý vůbec žádné maso.

Share