Time 4 Duty TV? I na Publicu je větší prdel!

Written by prosek on 10 February 2012. Posted in Herní scéna

Portál Playzone.cz opět obnovil cod4 aktivitu, a to v TV pořadu s názvem Time 4 Duty. Domníval jsem se, že ten pořad bude pecka. Není.

Moderátoři Api a xetAi působí dojmem... no, jak bych to napsal nejlépe... že je právě probudili z roční hibernace. Nemá to šťávu, nemá to invenci, nemá to spád, je to nuda pruda. Mluvené slovo jaksi postrádá bazální prvky spisovnosti, výraz "samičky" zřejmě patří do jiného druhu pořadů (třeba do těch, co produkuje pokérovaný Rosenberg). Vůbec verbální zdatnost moderátorů stojí za starou belu. Nepotřebuji sledovat zrovna ideální rétory, ale když už má moderátor problém s verbální formulací myšlenek, natož s přečtením připraveného textu, je někde chyba. Výslovnost některých anglických slov či zkratek mě občas přiváděla k zuřivosti. V podstatě moderátoři působí téměř dojmem nepřítomnosti. Takoví uspávači hadů.
Zatím v pořadu dominovali pouze hosté, a pouze promod. Bohužel, pořad je rigidně komunitní. Nopromod public je opět out. Možná by se měl pořad jmenovat jinak, třeba Only for white...

Těšil jsem se, a to velmi. Jsem zklamán, a to velmi.

Na závěr jeden postřeh - přestože xetAi velmi dobře ví, že Paradox připravuje komunitní Big Project, v jeho pořadu je stále ticho po pěšině. A přitom je to informace jako hrom, komunitně velmi bonitní a zajímavá, dokonce již zveřejněná v zahraničním cyber prostoru. Proč xetAi mlčí? V pořadu tohoto formátu by přece taková informace měla zaujmout první místo a komunita by řičela radostí. Něco je špatně, chlapci... nejste ke komunitě upřímní.


 

EDIT:

Tak pozor, Paradox pouští střípky! Na Grunex.com je rozhovor, věnujte pozornost předposlední odpovědi a prvnímu příspěvku v komentářích! Nemůžeme se dočkat! Ovšem jsem zvědavý, jak na tuto nenápadnou indicii zareagují hlavní protagonisté e-sportu v českém cyber prostoru. Předpokládám okamžitou reakci minimálně Grunexu, eSuby, Playzony, Hitpointu, pochopitelně alespoň s obecnými detaily.

Share