BattleForce TV aneb Fiola balí kufry?

Written by prosek on 16 February 2012. Posted in Herní scéna

Sakra, proč dnes všichni frikulíni, hlavně ti základní školou povinní, jsou všichni v battle módu? Dnes je všechno a všichni battle, nebo zone, nebo obojí - Battlezone, Killzone, Playzone, BattleForce... nebo jiný force, zkrátka a dobře, kdo není battle a force v nějaké zóně, není frýýý, kchůůůl a iiiiin.

V nějaké šumavské díře po granátu prý tlupa školou povinných klučíků "oslnila vlastní televizní show o hrách". Ovšem nějak jsem nepochopil z kontextu, koho a kde oslnili. Ale pak mi to došlo - obvyklá novinářská nalejvárna, mindfucking chcete-li.  Hošani to mají na youtube, což je velmi neomylný čítač sledovanosti. Vlastně to už dnes mají na BattleForce.cz, bojovném a silném webovém prostoru, podle jejich obrázků na FB "nejlepšího herního portálu v ČR a SK" - cháchá! Chudák jejich třídní učitelka - pakliže to není nějaká amazonka, co se na víkend maluje maskovacími barvami, spí venku v zákopu plném vody,  a čurá z taktických důvodů ve stoje, pak by ji asi jeblo, kdyby viděla, jaké battle hračky ti její klucí recenzují.

Obvyklé novinářské kydy necháme ale plavat.  Ten pořad jsem si pustil. Kucí mají hezkej vobejvák. No, možná tu sedačku bych poněkud omladil. Bohužel, silnobojovný pořad je stále, stále, bohužel stále jen a jen mainstream. Je to nuda, pruda, votravanechutnánevtipnábezinvenčníztrátačasu. Z recenze na MW3 jsem měl od prvních vteřin neodbytnou, vtíravou a nutkavou chuť zastřelit buď komp, nebo sebe. A z vypatlaného hiphopniggamadafakaducduc songu, nebo co to bylo, mně hrůzou zkolabovala jedna ledvina.  A ti hošani ještě v těch novinách (nebudu jmenovat, mají tam prý zlé právníky) neomaleně tvrdí, že mají větší sledovanost než oblíbený mini rudoch Fiola. To přepískli - Fiola je z toho na prášky a prý balí kufry. Zbytnělé ambice a ego je budoucí průser. Buď to dají, a jejich megasledovanost dožene Fiolu k slzám a k uspořádání áftrpárty, nebo to nedají, a budou za pitomce. Když budou jejich rezence pokračovat v podobném stealth módu, jako ta na MW3, tak bych řekl, že mini rudoch může být v pohodě.

A ještě poznámka na konec - dnes až na pár výjimek nemají lidé kolem gamingu nápady. Všichni se nějak agresivně, válečnicky nebo krvelačně jmenují, ale flintu viděli leda tak na youtube, nebo si myslí, že děla střílejí barvící želatinové koule.

Share