Ufňukaná CoD4 "profi" scéna.

Written by prosek on 13 March 2012. Posted in Herní scéna

Na webu eSuba.cz vyšel výsledkový servis z turnaje HAL3000 Grunex LAN. Nic neobvyklého, až na to, že se tady opět strhl flame jak prase. Profíci si vjeli do vlasů, roztrhali občanky a rozdupali egoprofi bábovičky.

Komentáře pod jednoduchým článkem, v podstatě to je pouze výsledková listina, měly v době psaní tohoto zamyšlení  183 příspěvků. Jestli se nepletu, tak víc bylo pouze u fotek jedné žáby, kterou si už nepamatuju, ale tam si zase vjely do vlasů FPS slečny, což taky bylo docela hustý. Holky si vulgárně nadávaly a do toho slintali lankami a lubrikačním gelem protřelí profíci útlého věku.

Představte si...jste potencionální sponzor, nebo hráčský filantrop, zkrátka máte love a chcete těm našim profi hráčům pomoci. Třeba si přečtete náhodou Pigiho článek o marketingu, a řeknete si, hele, dobrá příležitost, reklama to bude levná, dám tam ty prachy, ať ty holky a kluci ukážou světu, jaká jsme extratřída. No a tak si přečtete nějaké další články, abyste věděli, do čeho jdete. A narazíte na 183 příspěvků, kde si budoucí příjemci vašich peněz dávají do držky přes svoje hráčské klávesnice.

A co zjistíte?

  1. progameři se nemají navzájem rádi
  2. navzájem se nerespektují
  3. chovají se jako zpovykané stádo
  4. jsou vulgární a nevychovaní
  5. pro zisk jsou ochotni cheatovat, paradoxně klidně podrazí i obchodního partnera
  6. nemají úctu k soupeřům, natož k někomu mimo jejich slavnou "komunitu"
  7. podrážejí se navzájem i ve vlastním týmu
  8. pro podpásovku nejdou daleko
  9. jsou to sobci, komunita je uzavřena pro nové talenty
  10. neumí se v Battlu ani vymočit na jedno místo

A teď kruciální otázka - dali byste takovým hráčům svoje peníze? Já tedy ne. Teda, teď už ne. A pokud bych nějakou šílenou shodou okolností změnit názor, tak bych si kurevsky rozmyslel, koho podporovat. Textové logo eSuby "Play with Soul" mi poslední dobou nějak nesedí. Možná jenom z toho důvodu, že na jejím webu se poslední dva roky dost často lidi hádají způsobem, který mi zrovna nekonvenuje. Bohužel, ke zbytečným a velmi, velmi nereprezentativním příspěvkům se nechávají občas strhnout i hráči eSuby, a to je špatně. Porušit podobným způsobem subordinaci některý z mých podřízených, tak má velký personální problém.

Existuje na tento tristní stav nějaký recept? Ano...ten lék se jmenuje malý dvůr a velký bič.

 

Share