Steelseries da šit

Written by prosek on 25 March 2012. Posted in Herní scéna

Jak jsem napsal v článku o novince od Steelseries, myši Sensei, že zatím šlape dobře...zatím, že časem uvidíme, tak jsem uviděl. A moc na to, abych z toho byl nějak odvázanej.

Vůbec poslední dobou cokoliv, co nese doporučení od progamerů, že je to kchůl, že na tom spolupracovali, že o tom něco ví, že to mají v outlooku, od nás pro vás ble ble ble, se posralo.  Jestli je to dané obecně současným trendem, že všechno drahé je funkční akorát tak pár měsíců, a pak to umře, nebo tím, že osud mě trestá za vhled do české "komunity"...nevím.

Vím ale jedno - myši do Steelseries už si kupovat nebudu. Maximálně podložku. Nebudu si kupovat ani podsvícené klávesnice. Razer umřel, současný Microsoft Sidewinder jde do háje taky. Dokonce přestávají fungovat některá tlačítka - jak jinak, než zrovna ta, která jsou používaná ve FPS hrách. U Senseie se podělal fire button - mikrospínač dělá multikliky. Je to fajn u revolveru v MW3, ale je to k posrání když děláte normální práci.

Jestli to půjde tímto tempem dál, skončím u klávesnic a myší z Tesca (Mazarini copyright). Každopádně, už si nekoupím nic, kde je nějaké celebritózní jméno.

Nyní testujeme klávesnici a myš od Logitechu. Snad alespoň tato firma uspěje.

Myš Steelseries Sensei vydržela v provozu od prosince do února. TŘI měsíce za 18 stovek, no nekup to!

Share