Hry

Padá titán, radši si nic nepřej!

Written by prosek on Sunday, 09 March 2014 12:51. Posted in Hry

Že mám zvrácené choutky pařit jenom FPS s občasnou úchylkou v sexistickém oblečku z Crysis je všeobecně známé. Jsem tudíž limitován čekáním na další pokračování mých peckofavoritů a čekání na další díly si místo stříkáním nad DLC krátím neustálým opakováním map - a to až do zblbnutí nebo do stádia, kdy adminům dojdou životy a trpělivost. 119 dní a 4784000 bodů na CoD4 je dle názoru mého fiktivního terapeuta jasnou permicí do blázince.

Jasně, po čase se z toho stane rutina, se stejnejma kvérama střílet pod stejnym úhlem na stejnym místě do stejný části těla. Ovšem ne u mne, bo já jsem diagnostikován jako zvrácená existence, naprostej opak lidskosti a sexistický prase, samozřejmě. Když se ale ke mně donesla zpráva, že ti samí chlápci, co spáchali CoD4 a udělali s tím multihertzovou díru do herních monitorů, kutí něco z budoucnosti, zavětřil jsem a začal kopat juniora do jeho líného zadku, aby mi zajistil ríserče. No, prý mechové... brrrr! Nesnáším mechy. Jedinej mech, kterýho bych byl ochoten akceptovat, by musel v prackách držet dvoutunové áká. Seru na to, říkám si, to bude zase Vlachovka v ocelových pětipatrových krabicích. Jenže jeden míní a kucí vod codka mění. Stačil jeden jediný trailer a moje pozornost dostala NO2 boost. Ty hele, to nevypadá vůbec špatně!

Krev, slzy a PoE

Written by Over on Sunday, 22 December 2013 22:40. Posted in Hry

Není to tak dávno, co vyšla na Gabově parostroji jedna taková malá nenápadná F2P hra. Díky zmrdo-majnkraft-beta-modelu už sice byla na světě pár měsíců, ale teprv teď si vývojáři řekli, oukej, už bychom za tu mohli nést zodpovědnost, a tak jí dali titulek 1.0.0. Mluvím pochopitelně o Path of Exile, a dnes si povíme, jak je možný, že takovej šprček natrhl z designerskýho hlediska Diablovi anus.   

Upřímně řečeno, nejsem překvapený, že takový masterpiece nemá na českých webech v podstatě žádný coverage. Kdo čte náš web už ví, že se nemůže v tomhle pavilonu psychologicky narušených jedinců, který se zove česká herní scéna, divit ničemu. To však nic nemění na tom, jaká je to konkrétně u tohoto kousku škoda.

Path of Exile je diablovka srdcem, duší, masem i krví. A že jí není málo. Ne nadarmo se říká, že tohle je to pravé Diablo 3. Jenže diablovku nedělá jen kvantum roztrhaných vnitřností, prasečinek a obnažených ňader sličných žen či démonek (které máte navíc v sexistickém PoE přikované rovnou na ukazateli many a HPček  - feminacistky si už stihly stěžovat za degradaci něžného pohlaví a propagování misogynismu). Diablovku nedělá ani Diablo sám, i když to tak může znít. Diablovku zkrátka dělá pořádný systém vývoje a kustomizace postavy. A ta je v PoE totálně kulervoucí. Škoda slovních ejakulací, stačí obrázek.

Reaper of Souls aneb Smrtka po Blizzardovsku

Written by Over on Wednesday, 21 August 2013 21:20. Posted in Hry

Wooohooo!

Já, Over, první svého jména, jsem zpět. Proč jsem porušil svůj celibát? Inu... je čas na diablovskou slovní masturbaci. Kdo by ode mě čekal cokoliv jiného si lže do kapsy a určitě i do jiných otvorů a záhybů po celém povrchu těla.

Takže je to tady. Datáč dé-trojky byl oznámen před pár hodinami a já se konečně dostal z post-nerdgasmického rozechvění, abych se mohl podělit o svůj erudovaný, študovaný a nepochybně vysoce relevantní názor. A už teď je jasné (překvapení!), že tentokrát se nadávat nebude. Jenže musíme začít od podlahy...

[SPOILER] Crysis 3 aneb jak zprasit čupr příběh za deset minut

Written by Over on Monday, 25 February 2013 16:29. Posted in Hry

New York, nepříliš vzdálená budoucnost. Město je na sračky. Ulicemi promenádují a prolétávají mimozemské hlídky, vznášedla, vrtulníky, stíhačky a všecko, co k takové malé, avšak důstojné invazi, kterou podniká mimozemský vojenský stratég s sebeúctou a na úrovni, patří. Demolice a eliminace vojenských sil pozemšťanů je v plném proudu. Celému tragickému jevišti zkázy vévodí čirý svítící paprsek čisté energie prýštící ze země do nebes, kde končí v mnohačetných záhybech časoprostorového zakřivení červí díry vedoucí do neznámé galaxie, kterou se valí stále více a více eMZáků a jejich bitevních lodí. Děla, pulzní kanóny a hřebíkomety už slintají při pomyšlení na lidské cíle. Co jim stojí v cestě zničení planety Zemi? No přece hrdina s... *drumroll* ...lukem!

Crysis 3 - Typhoon gadget

Written by prosek on Friday, 18 January 2013 11:31. Posted in Hry

V sérii Crysis už jsme zažili ledasjaké guny. Ty normální, pozemské, ty méně normální, sice stále pozemské, ale zatím ve stádiu funkčních prototypů velikosti lokomotivy (gaus rifle), a ty emzácké. A čím vlastně ET s chapadlama kazili den mariňákům? No, lítali, navíc lítali v exosuitech, trochu ekvivalentech pozemské balistické vesty, špikovali chudáky pozemšťany rampouchy nebo z nich rampouchy přímo dělali.  A navíc, aby toho nebylo málo, velké mimozemské konstrukce ještě dělaly binec v časoprostoru.  Totální unfér, no ne?