Ty blbý lamometyyy!

Written by prosek on 08 January 2012. Posted in Hry

Proč hrajete BF3 a ne MW3? Patrně proto, že milujete BF3 reál, dokonalou simulaci, ty ohlušující výbuchy, pleskání kulek o skálu za vámi, čvachtání vnitřností, když na vás udělá šedesátitunové téčko 360-trick otočku, a spektakulární zničitelnost prostředí. A proto nehrajete MW3, protože je to idiotské skákání a běhání. Proti gustu...

Reál? Reál!

Jenže, proč si pak stěžujete, že dostanete nářez za pomoci gunů, které se právě v reále používají? Pamatuji si tu hromadu flamu, kde si navzájem trhali občanky zastánci série MW a BF. Právě argument, že BF je více realistický, zde trhal rekordy. Kooperace, realističnost, destrukce prostředí, vozítka, bagříky  a letadla, to vše je prý to, co BF povyšuje nad MW. No, a pak plamennému zastánci BF někdo napere granát do trenek, a junior už roní slzy vzteku a whinuje lamy a nooby.

Na Zing.cz si jeden uživatel poplakal - cituji ze zdroje Zing.cz - "Tyjo, teď jsme hráli proti nějakému týmu, který je osmý v tabulce. A normální zbraně vytáhli jen na spawnu. Jinak ty blbý lamomety, to se nedalo. A všichni.. Bože, ti nejlepší jsou největší lamy. Ale bohužel si to dali." No jo, dali to, protože byli re-a-li-sti-čtí! Pakliže chcete hrát BF3, právě proto, že je realistický, připravte se na to, že budete dostávat na prdel právě tak realisticky, jako v opravdovém reále. Reálná válka není sranda, tam se používá to, co je v danou chvíli nejvíce efektivní, vy ajnštajni! Proč budu za někým běhat s nožem v ruce, když ho můžu přes celou ulici vyndat granátometem? Proč budu plýtvat časem, municí a budu ohrožovat životy jednotky, když můžu povolat air support a usmažit dva bloky domů  napalmem? Chtěli jste reál, tady ho máte, tak přestaňte fňukat, vy malí sráči, a bojujte a zemřete se ctí! Máte, co jste chtěli - REÁL! Nebo se na to rovnou vykašlete a kupte si MW3...ale pozor, i tam můžete narazit! Někteří hráči si tam totiž při střelbě lehají na zem! Neuvěřitelné, co?

Sranda nehorázná ovšem nastala, když výše uvedený player na BF3 nooby rezignoval a šel si zchladit žáhu na MW3. A světe div se, zase frňá, že tam zase řádí akimbéři a dostává na prdel od nich. Kde je problém? No přeci v gunech! Guny jsou zlé, overpowered, a jeho skill tím trpí. Tak proč sakra nehraje promod? Aha, tam by to nešlo, protože tam by zase dostával čočku od overpowered hráčů, co to umí.

Czech skillzzzz

Český herní "skiller" je už legendou. Nesnese cizí úspěch. Nesnese cizí skill. Nesnese cokoliv, čím ho ve hře eliminujete. Máte-li akimbo, jste akimbonoob, máte-li P-90, jste p90noob, máte-li granátomet, jste tubenoob...pokud ho uškrtíte holýma rukama, zajisté budete handsnoob. Jednou jsem si vysloužil ve hře titul "overpowered striker noob". Od jantara, co měl akimbo FMG. Abych ovšem nepoškodil české hráče, podobní závistivci jsou v celé Evropě. Bohužel, na pomyslné bedně vítězů kromě německých a polských hráčů stojí i hráči z Čech. A tak, jak se čeští hráči vyjadřují ve hře, tak se i prezentují ve fórech na českých herních portálech. Virtuální heroes, kteří sice mají ten správný proskill, ale slušné vychování, to teda nemají. Takže message pro ně zní - sice vás nemůžu seřezat páskem tak, že vám na prdeli 14 dní krev nezaschne, ale zato vás můžu rozstřílet akimbem na cucky, a jediné, co s tím zmůžete, je napsat NOOOOOOB!

Share