This is gonna be LEGEN...wait for it...DARY

Written by Over on 15 August 2012. Posted in Hry

Developer blog s popisem nových legendary itemů je tu a nebudu zakrývat svou radost - Blizzard to udělal ještě líp, než se čekalo. Nejen, že se omluvil a přiznal selhání (současné legendárky jsou neuvěřitelně špatný), ale doopravdy je vytůnil. Fakt.

Obrázky mluví za vše tak upalujte na stránku blogu. V podstatě ale Blizz buffnul nejen holá čísla o pár desítek až stovek, ale více jak 50 (tzn. v PR jazyce 51) legendárkám přidali nabušenější vizuální efekty a unikátní schopnost. A ty vypadají opravdu užitečně, zvlášť u staré dobré Burizy (škoda že je jen lvl40). Shielding, charmy, hořící stopy, smrtící prdnutí nebo přivolání démona/anděla s fire chainy, můj cool-o-meter to točí mimo škálu, tak moc je to cool. 

 

Je krásně vidět, jak moc legendárky byly špatné - např. u Skornu, kde byl Bleed buffnut z 13% šance na 760-1000dmg/s, na 95.5% šance na 6300-9500dmg/s. Crit dmg 192% + socket? Daaaaaamnnn, po tom se lidi utlučou. Tohle s ekonomikou slušně zahejbe.

Ano, je to pozdě, ano, trvalo jim to dlouho. Ale tohle je Blizzard. A tohle je bohužel jejich styl. Trvá jim to, ale nakonec to udělají správně a trpělivost růže přináší.  

{youtube}3SquWnPo9GI{/youtube}