Vrtěti CEPHem a CELLem...

Written by prosek on 29 August 2012. Posted in Hry

"Stalo se toho mnoho mezi korporacemi CELL(em) a CEPH(em), což jsou tvůrci různých nanosuitů... společně vytvořili takovou kopuli, kterou chrání lidstvo před útoky mimozemšťanů z velkých měst.... kam se mimozemšťané víceméně přestěhovali." Takže na lidstvo útočí emzáci, kteří se nakvartýrovali do velkých měst.  No jasně, kdo by taky chtěl útočit z nějaké Horní Dolní, když může vegetit v metropoli. Ráno skočí do metra, za hoďku jsou na periférii, pak příměstská MHD a šup, za chvíli drancuju a pouštím hrůzu na Kladně.

Tak tato perla zazněla v pořadu INDIAN.

Proboha néééé! Jsem ochoten připustit, že jednotlivé "kopule" jsou ve třetím dílu jakousi překážkou pro kousavé hlavonožce, aby se nešířili dál do světa (což zajisté po vydání hry dostane zásadně jiný, velmi zištný rozměr), ale to "spojení korporací", vyrábějících různá technologicky nabušená kvádra mi nějak nesedí. Díky českému překladu není přesně slyšet, co říká anglicky producent Michael Read, takže nelze s jistotou říci, kdo to vlastně zprasil.

Jisté je pouze jedno - CEPH není žádná korporace sakra!

 

CEPH je označení pro emzáky, a každej si může význam toho slova vygůglit během 10 vteřin. Ale možná Indian crews nedávaj ke gáblíku smažené hlavonožce, kdo ví? Hnusní kapitalisti z globální fabriky C.E.L.L. si pod obří pokličkou pěstují vražedná rajčata (pardon hlavonožce), a evidentně se pod záminkou ochrany lidstva chystají podojit emzáky o jejich další technologické upgrady. Ale možná mají nějaký tajný agreement, a Prophet se to domákne a chce si taky vrznout. Zatím nevím, zda v kopulích žijí pouze po chapadla vyzbrojení a hodně nasraní mimozemáci a jejich dozorci aka s.r.o. společníci, či tam také nechali původní obyvatele. Možná tam nějací zůstali, nosí na nosech takové ty roušky, co vás dobře chrání před ptačí chřipkou, zatímco se chapatnatci opalují v ulicích nahoře bez. Každopádně je jisté pouze jedno - vlítne tam Prophet, bude mít votuněný tuxedo, více Energizer a ten hustej luk...a budou jatka! A až to dohrajeme, budeme se těšit na čtyřku, kde se snad konečně dozvíme, jak to všechno vlastně bylo.

Share