OMG, they spend their money for such a shit!!

Written by prosek on 27 November 2012. Posted in Hry

Ano, peníze, na které si původně brousil zuby MoH:Warfighter, končí na účtech Black Ops 2. Dobrý příběh, dobrá "grafika", potuněný systém perků a killstreaků, a v neposlední řadě (nebo spíše v první?) invenční reklama. Takže primitivové, co absolutně nechápou kvality Frostbitu a nemají páru o hraní na "úrovni", utratili během historicky rekordně krátké doby za hru megabalík. Je to hodně milionů hráčů, hodně milionů zákazníků, a cod či mw haterům zbyly oči pro pláč.

Jak je to možné? Řítí se snad lidstvo do herního low-endu? Copak ti vidláci nevidí nepochybné kvality Frostbitu? Jak je možné, že stále nechápou, že EA dělá maximum, aby ukojila hráčská  "progamingová" ega a umožnila erekci slastných pocitů při týmovém postupu nekonečnými mapami za podpory letců s ocelovými ptáky?

Asi bude někde v nejmenovaném marketingovém oddělení něco špatně. Vydavatel dělá psí kusy, vývojáři žhaví Frostbite do běla, kvůli tajnému know-how ve hře padají tulení hlavy a rezignují ministři obrany....a pak přijde ten graficky hnusnej, chaotickej a noobskej Call of Duty recyklát a prodeje se zblázní.

Veškerá ta práce se sháněním suportérů z řad výrobců zaměřovačů a dokonce prý poradců " od SEALs" tak nějak přišla vniveč. Banda zpovykaných recyklérů totiž vzala rozum do hrsti a evidentně si položila otázku - chceme aby se hráči bavili, nebo chceme aby hráči poznali přísně tajný systém vykopávání dveří, zatímco jim bude ukapávat cín z PCB jejich grafických karet?

Zajisté asi už tušíte, že se nejenom děsně dobře bavím, ale mám i jistý pocit satisfakce. BF3 je historie, MoHW se stal historií ještě dříve, než si na něj stačili hráči zvyknout. Jak to je? Král je mrtev, ať žije král? No jo, je to tak! Naprostý herní shit, co vydělal balík, nestojí pure znalcům skillu ani za vyzkoušení, natož za komentář. No, k těm komentářům, asi ta hra sere dost lidí, když jenom na mém oblíbeném, VVW (velmi veselém sajtu) již pouhá zmínka o jakémsi rekordu ve hraní BO2 vygenerovala 71 komentářů, a samotná recenze nechala ve 128 komentech vyniknout několika expertům, z nichž obzvláště jeden na mne udělal extra dojem.

Prý lituje peněz, co vyhodil za epickou sračku. Prý už nikdy víc! Prý v mp je nulový výběr zbraní, guny se chovají divně, všude hustě rychlé nože, a ti hnusní snipeři jedou bezhlavě only quickscope mód. No jo no, to holt není jako CoD4, kde si milý stěžovatel natuní makra, vypne muzzle flash, vopere fps na džampy, napere do configu tweaky a jiné vychytávky, a pak s tím machruje mimo promod servery. V BO2 to tak nějak asi moc dobře nefunguje, nebo jo?

Tak extra pro něj mám jediný vzkaz - Milý CRYPTe, vydavatel Ti do Los Angelés moc pěkně děkuje za Tvé peníze! Chá chá!

P.S.
A kolik že vlastně vydělal BO2? Prý za prvních 24 hodin prodeje 500 míčů. A v dolarech. Pokud je to pravda a trend se nezastaví, skvělou týmovou hratelnost a enviromentální zničitelnost BF3 suše převálcujou prachy od miliónů herně nekompetentních idiotů, lam a noobů, zatímco BF fans si budou nad tím vším vzteky rvát vlasy. A jestli CoD4 promod Competentní Comunita rychle nezačne programovat nový promod2, asi jí nezbyde nic jiného, než migrovat na LoL (lol) nebo si koupit BO2 a začít hrát bez kompetetivního "naúrovňového" vylepšování.  Nicméně, nám hráčům z podhradí se BO2 co? No přece líbí, Halík, kurva líbí!!!!