Padá titán, radši si nic nepřej!

Written by prosek on 09 March 2014. Posted in Hry

Že mám zvrácené choutky pařit jenom FPS s občasnou úchylkou v sexistickém oblečku z Crysis je všeobecně známé. Jsem tudíž limitován čekáním na další pokračování mých peckofavoritů a čekání na další díly si místo stříkáním nad DLC krátím neustálým opakováním map - a to až do zblbnutí nebo do stádia, kdy adminům dojdou životy a trpělivost. 119 dní a 4784000 bodů na CoD4 je dle názoru mého fiktivního terapeuta jasnou permicí do blázince.

Jasně, po čase se z toho stane rutina, se stejnejma kvérama střílet pod stejnym úhlem na stejnym místě do stejný části těla. Ovšem ne u mne, bo já jsem diagnostikován jako zvrácená existence, naprostej opak lidskosti a sexistický prase, samozřejmě. Když se ale ke mně donesla zpráva, že ti samí chlápci, co spáchali CoD4 a udělali s tím multihertzovou díru do herních monitorů, kutí něco z budoucnosti, zavětřil jsem a začal kopat juniora do jeho líného zadku, aby mi zajistil ríserče. No, prý mechové... brrrr! Nesnáším mechy. Jedinej mech, kterýho bych byl ochoten akceptovat, by musel v prackách držet dvoutunové áká. Seru na to, říkám si, to bude zase Vlachovka v ocelových pětipatrových krabicích. Jenže jeden míní a kucí vod codka mění. Stačil jeden jediný trailer a moje pozornost dostala NO2 boost. Ty hele, to nevypadá vůbec špatně!

Beta (né ta akvarijní rybička!)

Tyhlety předčasný zabugovaný verze mne nikdy nebraly - kupoval jsem si rovnou hotové hry. Ale tohle... tohle bylo jiný kafe. Tuhle betu jsem chtěl, po ní jsem slintal, kouřilo se ze mě víc než z mýho cigára, tu jsem prostě musel mít. A taky nakonec dostal. I ten blbej Origin jsem zkousnul, nazuřil ho na komp a začaly se dít věci. V nějakým plechovým krámu se otevřou dveře, vypadnete na zem a  je z Vás Ježíšova ještěrka s kvérem a mžikovým flyboardem na zadku. Ne, není do codko, není to ani nic jinýho. Je to frenetická párty, hulení a chlast zdarma, dýdžej vám pere do sluchového nervu Motorhead a všechny ženský jsou na vostro.

Zampella a West namíchali z osvědčených ingrediencí kurevsky dobrej kokteil. Vražte doma do mixéru jamajskej rum, finskou vodku, mexickou tequilu, kopněte do toho papričku habanero, hrst trávy a lžíci střelnýho prachu - takhle nějak vypadá Titanfall. Sprintujete jako nadrženej králík po zemi, pádíte jako gekon po zdech, skáčete ze střechy na střechu jako poletucha, koule vám připalují pšouky z Vašeho jetpacku a na zemi pod vámi kovově zvoní tlapy desetinových mechů, nasraně mručících po každém zásahu. Piloti dělají ve vzduchu elegantní krasobruslařské variace a místo máchání balisongem se tady lámou vazy a kope do ksichtu (nebo do prdele). Sešup titana z oběžné dráhy na zem je vizuální žůžo doprovázené kulervoucím sound efektem. Rodeo na mechovi je pak třešinkou pro skillery na pětipatrovém dortíku tak dynamické zábavy, že se bubufýld může jít bodnout. No tak jo, přiznávám, že Battlefield jsem nikdy nezkousnul, ale who cares, kované botky mého titana s gustem tančí po objektivitě s grácií kloubového autobusu.

{gallery}/phocagallery/titan2{/gallery}

Byla to jen beta, pouze dvě mapy, jedna klasa mechů a pár základních gunů, atachementů a abilit. Ale když jsem nastudoval na oficiálním webu další mňamky v menu, poslintal jsem si klávesnici, triko a židli (spoďáry nejenom poslintal). Za pár dní zřejmě přijde balíček obsahující orgastický arzenál hraček, co udělají z map běsnící masakr. Kempit se nedá, musíte si vybrat pilota, mecha, vlítnout do roundu a dělat svoji práci. Pohyb je nutný, kdo chvíli stál, nestojí opodál, ale je dead. Pokud nemáte pistolový fast skill jako Jerry Miculek, nezvládnete z coltu za zádama střílet jako Joe Trinity a nevládnete snipou jako Paradox, tak na kukátko rovnou zapomeňte. V jednu chvíli totiž čumíte do optiky na mapu a v příští vteřině máte v čočkách ksicht enemy pilota, co vám otočil makovici o 180 stupňů. Ta animace je nádherná a potupná zároveň (jak pro koho, samozřejmě). Až to příští týden začne, na internetu zřejmě vypukne kolosální řežba, kde na mapách budou supějící anabolické Ogry louskat Atlasy jak vlašské ořechy a jejich piloty zahazovat jako vajgly od cigaret, zatímco mezi nimi budou jako svižníci dashovat Strydery a nad tím vším bordelem výbuchů a poletujících trosek z mechů budou piloti oteplovat planetu svými asspacky.

KDE JE SINGL KORIDOR, KU*VA?

Ještě nikdy jsem se na novou hru tak netěšil. Ani na první sex (s babou, né s tátou) jsem se tak netěšil. Beta i při nahrávání frapsem šlapala na 60 fps a to prý bylo locknutý. Respawn si podle mého názoru svoje peníze za hru zaslouží, protože složil zábavné puzzle, u kterého se nudit nebudete. Prý žádný singl, pouze dvoupodlažní mulťák. Žádný sraní se scénářem, cut scénama, soundtrackem a dalšími drahými serepetičkami, co si bez nich singl ani neuprdne. Tady máte multiplayer, jeden level je primitní příběh probíhající na pár mapách, druhý level je klasická řežba . Jednoduché, účinné, levné. Minimálně recenzenti nebudou mrmlat, že singl je horší nebo lepší než multiplayer. Nebo budou mrmlat, že singl není. Kašlete na ně, oni budou mrmlat furt, protože jsou to mrmlové - někdy tak velký mrmlové, že ani ten mulťák nehrajou.

Beta facit?

....GROOOOOOVY! Must have! Kick ass ty pyčo!

{gallery}/phocagallery/titan{/gallery}


P.S.

Tohle je citace ze zdroje Zing.cz:

Alfajk: "nakopal bych vsechny ty nahypovany retardy co si to predplatej i se seasonpassem, pak nema EA nonstop vydavat takovej garbage..."

Podmiňovací způsob, panáčku, podmiňovací způsob...