1948 - fikce nebo plíživá realita?

Written by prosek on 27 May 2012. Posted in Off-topic

Nečasovi hackli ODS web, a to ho asi dost nasralo. Ale je docela možné, že více ho vytáčí zájem řádných občanů o prasárny politiků a jejich loutkovodičů. No a protože tenhle bodrý premiér miluje svoje ovčany, co bez reptání solí daně, aby si mohli poslanci, senátoři a "třetí strany" - obecně politici všech úrovní a napojení podnikatelé - mastit kapsy, zatímco český stát se zadlužuje, důchodci žerou trávu, a cyklobuzny se prohánějí na zyklostezkách, kde jeden kilometr stojí pomalu stejně jako kilometr dálnice.

Ovce poslední dobou začínají mrmlat, dokonce i dost nahlas, provalené zlodějny začínají plnit internet, občané to nevybíravě komentují a ozývá se volání po radikální změně. To je docela průser, když zatím relativně svovodní občané můžou volně komunikovat a sdělovat si své pocity z "práce" lidí, které si občané svými daněmi více než dobře platí. Pseudokauzy, ve kterých jde o pár komických milionů, jsou jen pomyslné minišpičičky ledovce. Vypumpujte vodu, a budete z toho svinstva zvracet příštích 10 let.

Proto je nutno ovčany za prvé nějak zabavit, za druhé více špiclovat.

Odvedení pozornosti stáda od pravého průseru je jednoduché - definujete novou hrozbu, strašného nepřítele - třeba nově piráty a hackery co zneužívají internet - ovce začnou strachy bečet, vy přijdete a navrhnete klasické řešení - ještě větší utažení šroubů. Ovce jásají, že mají nového hlídacího psa, aniž tuší, že ten čokl tu vlčici z lesa už dávno pigluje.

Takže, ovce mají falešný pocit sucha a bezpečí (zase sexistická narážka-sorry). Jé, vláda se stará, vyjebe s těma zlýma ukrutnýma hekrama, a pirátama, a warezákama...jenže ona vláda vyjebe hlavně s těmi ovcemi. Ovce nesmí nespokojeně bečet na internetu! Ovce musí fámulusně chválit nebo submisivně držet hubu. Internet tady není na remcání vy lůzo! Internet máte na datové schránky, na stažení formulářů státní správy, na čtení novinářských sraček a sledování České televize. Občas si můžete poslat korektní e-mail, aby se neřeklo. Ale žádná kritika, žádné mrmlání, žádné výzvy k předčasným volbám a kontaminaci Vltavy kvalitními obleky a kravatami. A kdyby si někdo zkusil otevřít hubu, tak dnešní morální ekvivalent zaměstanců minulých SNB, STB, KGB und etc. to ihned uvidí na svých monitorech.Ano, kybernetické nebezpečí hrozí že áno, voni vás taky hacknou! Ale my, vláda, politici, my všichni až na výjimky analogičtí Rathové, my vás zachráníme. Vyhodíme další megamiliony, zaměstnáme další udavače, vytvoříme další úřad, a budeme vám více strkat rypáky do vašeho soukromí. A jestli ceknete, pak...ano, rozkaz zněl jasně, dvě dávky!

Věcný záměr návrhu zákona o kybernetické bezpečnosti je další z řady průserů. Nebudu zacházet do detailů, nejlépe si to můžete sami přečíst ZDE, i s komentářem Pirátské strany.

Řeknu pouze jediné - zažil jsem na vlastní kůži, co dokáže STB, co dokážou někteří zmrdi zaštiťující se politickou stranou, jaké šmejdy s rudou knížkou dokázal vygenerovat minulý politický systém. Ale ve srovnání s těmi dnešními zmrdy to byli břídilové. Pakliže si vy, mladí frikulíni, necháte dál srát na hlavu a necháte si vzít svobodný internet, dopadnete za pár let stejně, ne-li hůř.

Celý věcný záměr je prošpikovaný záměrným mlžením a nepravdami. Každý, kdo se jen minimálně zajímá o fenomén s názvem internet, ihned pozná, že z nás zase dělají blbce. Dokonce už ruplo v bedně i Amíkům, takže vaše budoucnost nebude zrovna růžová.

Starej dobrej Orwell se dnes hrůzou otáčí v hrobě, nebo se láme smíchy v pase...

Share