Kabát se zbláznil, chce hlídat internet!

Written by prosek on 19 June 2012. Posted in Off-topic

Mám doma asi tak metr originálních alb od Kabátů. To samé třeba od Olympiků. Olympik jsem doma zakázal poté, co jsem zjistil fundamentální angažmá Petra Jandy v OSA poté, co mne vytočil autorský zákon jak Kaplanovu turbínu.

Já debil platím cash za originálny, a pak zjistím, že umělci tak dlouho lobovali, až prolobovali v autorském zákonu prezumpci viny i s finančním postihem - koupíš pevný disk nebo cokoliv, co umožní nahrávat a uchovávat nuly a jedničky, a jsi v hajzlu, bo jsi zloděj, takže budeš solit výpalné.

A do toho se nasere zpěvák skupiny Kabát, který prohlásí doslova toto -zdroj ZDE:

„…Myslím, že by internet měl být hlídaný a za stahování by měly být postihy.“

Já se s  tímto odsunutím slušných lidí do kategorie zlodějů nehodlám smířit. Už si nikdy originál od Kabátů nekoupím. Vojtek mě urazil, vytočil a nasral. Řekněte přede mnou slovo umělec, muzikant, herec...OSA, Dilia, Intergram...Jakub (Karel) Vágner, a vidím rudě.

Vojtek mne svým prohlášením megakolosálně zklamal. Někdo, kdo umí betálně v textech písní natřít tu bandu politických vyžírků, nakonec skončí na jejich levelu...smutné. Nyní se Kabát zařadil k těm, které tak dlouho svou tvorbou kritizoval.

Nechodím už ani na koncerty. Seru na ně, nenechám se tam  prohledávat jako kriminálník. Kupuji už jen takovou hudbu, kterou nenajdu na seznamu umělců vedeném u OSA. 

Celé ministerstvo kultury je prolezlé parazity nejhrubšího kalibru - solíme love v televizních poplatcích, v rozhlasových poplatcích, platíme jim za kdejakou blbost, a ještě by chtěli více omezovat internet? Leda hovno zmrdi!

Umělci všech ochranných svazů, polibte mi prdel!!!

Share