Akce Charita

Written by Over on 27 July 2012. Posted in Off-topic

Herní pořad Indian do toho šlápl a ascendoval na novej level existence. Vo co go? Tak to musíte vočekovat nejnovější šestnáctý díl. Apačové se překonali a s cenami soutěže se fakt vytáhli. "HOLY FUCKING SHIT JE TO ÚNOROVÉ SCORE 217?!?", ptáte se. No to bych řek! Je to to tak, takhle megahustokrutopřísnou cenu tam ještě neměli (a to tam měli a mají opakovaně PacIna, takže to je co říct!). Moc se mě to nechtělo psát, protože takhle si snížíme šance na získání tohoto fajnového sběratelského kousku, ale ta čirá epičnost Vinnetuovců za to stojí. Jen se mrkněte kde byli před rokem, a kde jsou teď. Prostě respekt.

No a protože jsme tak potěšeni tímto vývojem nejen Indianů, ale i české herní scény jako takové (kterou samozřejmě Indiani z části představují), rozhodli jsme se, že taky přispějeme svou troškou do mlýna. Já, Over, první svého jména, nabízím Indianům 18 dvojitých oboustraných Score dývýdýček a dvě Levelová dývýdýčka, vše nabušené až po okraj nejfajnovějšíma pařbama první i druhé poloviny minulého desetiletí. Jsou zcela nepoškozené, v originálním balení, prakticky nepoužité. Tyto sběratelské exempláře ze zlaté 3D éry internetově-pařanského věku mají nevyčíslitelnou hodnotu, protože se již nedají pořídit v trafikách. Jen to zkuste, je to pravda.

Mocný a neomylný admin Prosek však zachází ještě dál a nabízí jako symbol smíření s indiánským náčelníkem Fiolou vysoce výkonnou, kvalitně zahořenou grafickou kartu HD 5770 MSI Twin Frozer. A ještě má v šuplíku hamoun jeden nVidii GTX 560 Ti! A perlička na dortu, jako projev naší dobré vůle nabízíme tyto hodnotné ceny Indianům pro použití v divácké soutěži zcela zdarma, na protest proti jiným hnusným komerčním reklamním...vy-víte-čemu. A když už jsme u té reklamy... přirozeně očekáváme v případě přijetí této vysoce výhodné nabídky uvedení tohoto dobročinného internetového portálu jako sponzora pořadu. V tom ale předpokládám žádný háček nebude, o detailech jsme samozřejmě ochotni diskutovat, stačí nás kontaktovat. :)

Děkujeme, hauk! 

Share