Skromní a bezchybní

Written by Clank & Over & Prosek on 03 February 2013. Posted in Off-topic

Naše čtyři hlasy bohužel paní Bobošíkové moc nepomohly, nicméně do prdele Game Page už se leze dál a to nám vrací úsměv na tváře. Okrem státní hymny totiž chorály internetu brzo rozzvuční i MLP opening, na počest výročí očisty herní scény v českých luzích a hájích tím nejvíce přátelsky možným způsobem. Byla k tomu potřeba koňská dávka odvahy, barevná škála nadávek a duhově lesklý úsměv na tváři, ale naZINGistické stáje se nakonec naším pomníčkem opravdu nestaly – ba naopak, už se ta hrouda hlíny kolem Slunce (podobně jako hlavy spousty haterů) stihla jednou otočit, a vlajka se všemi barvami spektra vlaje dál. Celých 25 hodin, každých 8 dní v týdnu jsme uplynulý rok stříleli paintballkou do koulí redaktorům, měnili makra na klávesnici progamerům, srali před práh ekozmrdům a posílali jednosměrné půjčky Indiánům (thx Vít Bárta). Možná si zavařujeme kritiku na horší časy a z čtvrtiny bydlíme v Brně (stydíme se, uznáváme (souhlas, čtvrtina je málo – over edit)), ale prvních 365 dnů je za námi a my, stejně jako na začátku, sedíme xichtama nalepený na obrazovky - nevykuchaní, nevycpaní, nevykastrovaní. Jsme prosek.cz AMAHARA.cz a jsme zkrátka tak super, až si to musíte přečíst!

Death to all, fuck the world!

Většina z našich nasraných/ smějících-se čtenářů asi čekala, že z vlastního hostingu čtyři nejchytřejší zástupci lidské rasy (soudruh, RE-daktor, robot a bůh – seems legit) s brekem utečou hned po prvním aktuálním článku na konkrétních sférách české herní scény. Tuto teorii akceptujeme - až se tak stane, sbalíme si bryndáčky, kousátka a panenky a jdeme flamovat na Novinky.cz. Při troše štěstí tato ale situace nastane, až si budou vnoučata Proseka hrát s laser-phaserem a táta Amahary odpočívat v pokoji, takže v čilu (wait…). Pravda je díkybohu (překlad pro progamery: bohužel) opačná a kdyby si brejlouni (asi progameři) zodpovědní za stránku deathzin… pardon, deathlist.net, uvědomili, že přímou úměrností sereme lidstvo už rok, vedeme žebříček na dvě dekády dopředu. Proč náš malý světospásný duhový projekt zastává terč na šipky a ždlábek pro kuželky je sice dobrá otázka, ale proč nám z toho vylučovací orgán trávicího traktu dělá na záchodě a v posteli něco jiného, než by měl, je otázka lepší. Nadávky jsou pro nás Aqua de Vida a kritika vrchol situačního sarkasmu, jsme lepší než vy a kandidujeme na post Uzbekistánského premiéra – více informací na zing.cz! A TEĎ K***A BĚŽTE HRÁT S PROSEKEM CODKO, VY @!&0?ß8!!!

Nicméně… 2012 rozhodně není automaticky vygenerovaná číslovka, a kromě počátečního bodu naší resu(E)rekce značí i spoustu jiných událostí, akcí, srazů, zabíjaček, anime-festů, výroků Morgana Freemana o spirituální rovnováze a turnajů o největší uživatelský level. Možná nám byl 12m hluboký atomový kryt se sebranou sbírkou MLP komiksů v prosinci na prd, ale oči jsme měli otevřené, uši nastražené a pé… ehm, -estrojky zapojené. Za uplynulých 8760 hodin jsme zkrátka stihli monitorovat slušný zástupy péčka, flejmů a vebsajtů (nutno poznamenat, že některé z nich i nedobrovolně), a pokud z Vás náš fukbuk profil neudělal schizofrenika s mainpage na osobní stránce Saixe, buďto si kupte Amaharovu novou biografii „Mein Kampf“, anebo si zrušte clan meeting v BFku a spolu s námi si ujasněte, na čí baráky jsme to vlastně loni sprejovali tagy.

…btw. zúčastní se i Kotrba starší. Koneckonců, už byl amnestován.


Herní pořad kmene Apačů (Proseks scope)

Komunitní kmen rudochů udělal kus práce, a musím přiznat, že ne špatné. Bohužel, pro nastartování projektu hromada fans nestačí. Nemáte kontakty, nemáte byznys. A že by o tom mohl starý pán vyprávět! Indusové nemají špatný koncept. Ne každý chce čučet v bedně na sofistikovaný humor toho ptáka z Re-Play. Proto považuji Indiány za docela povedenou taškařici a zajisté si jejich produkt své diváky vždy najde. Bohužel, jak se říká, autor projektu míní, a lidi mění. Jedna blbá hláška na začátku, následoval brutální inetový flame, do kterého se zamíchali i fans. A jako třešinka na dortu, do celého toho bordelu s jásotem naskákali i členové redakce Indiána. A aby to bylo trochu exotický, nějakej kretén bez mozku vymyslel Lamaharu. Jak asi mohl takovýto argumentační grupáč dopadnout?

Z té hromady se nakonec vynořil chudák Fiola a zahlásil - kdo to tady řídí? Už třikrát jsem kouřil a ani jednou nepíchal! Fans chtěli přiložit ruku k dílu, a místo toho do malého ohně nalili rovnou cisternu benzínu. Anonymní inetové sráče bytostně nesnáším. A bohužel, s exemplárními vzorky jsem se setkal také kde jinde, než na Zingu. Což jak známo, je stále pípající satelit Indiánů. Btw. je už to hodně měsíců, co nějakej jouda od nich kázal v komentech pod jedním článkem, že vařím polívku z šutrů ohledně predikce jejich ekonomických ukazatelů, že rok 2011 bude zcela jiný. Tenkrát jsem mu napsal, ať navalí data k obchodnímu soudu, že má nejvyšší čas. Tak, dnes je rok 2013 a veřejná část sbírky listin společnosti Gameleader stále závěrku za rok 2011 neobsahuje. Jestlipak kucí vědí, že tak trochu nafukují zákon?

Na indiánské pořady se dívám. Mám výhrady, ale jsou tam i povedené kousky. Naneštěstí bude trvat ještě dlouho, než ukvičeným fandům všech pořadů o hrách dojde fakt, že i oni jsou součástí image toho kterého formátu. Bohužel, pravda bolí, a dnes nelze nepřiznat, že co se jisté míry disciplinovanosti a mentálního levelu týká, fandové Gamepage a Indianů nic moc. Jako bych se díval na fotbal. Obklopte se idioty a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Dnešní Indian vypadá v pohodě. Redakce buď vyspěla, zmoudřela, procitla etc.....nebo jim Fiola nasadil náhubky, to je jedno. Každopádně, když už to vypadalo, že bude klid, pohoda tabáček, zase se to posralo jinde.

Joooo, holt AKVIZICE, to je svinstvo. Malý příklad z oblasti kabelové telky. Kdysi dávno tady operovalo mnoho malých eseróček, která ve svém mikroregionku zasíťovala terén, získala přístupové smlouvy do objektů a bytových domů, a vesele provozovala byznys. A když měla společnost dostatek natahaných káblíků a hlavně, přístupových smluv, přišel KDO? No přece UPC a tyhle společnosti schramstla. Říká se tomu akvizice, víme? Akvizice obvykle znamená, že někdo investuje v představě budoucích zisků, obvykle z dalšího prodeje. Investory tohoto typu vůbec nezajímá, jak dopadnou zaměstnanci kupované firmy, případně zde se zachová stávající produktový koncept. Přijde banda zmrdů v kravatách - obvykle se titulují jako interní auditoři - a ti vám změří i péro, aby vám dokázali, že pro firmu jste neperspektivní. Situace kolem TV Pětka je stejná. Jde o smlouvy na šíření signálu a podíl na trhu, ne o pořad Indian. Jde o prachy, ne o fanoušky pořadu Indian. Dnes vysíláte, zítra jenom čumíte, jak vás podrazili. A vůbec nic s tím nenaděláte.

Vždy, když jde někde o peníze, hledám, kdo stojí v pozadí. Kauzu Indián vs. Pětka s novým majitelem nevidím zrovna optimisticky, spíše to čekuji na finální END. Ale zase na druhou stranu, furt lepší, než studio na počítačovou hru s Bakalou No. 666 za prdelí. Než takového investora, to jdu raději místo malování zpovykaných husitů na žebřiňácích řídit bus MHD. Vlastně až na výjimku - pokud jsem KS volič, tak je to OK. Hele a to je taky dobrý - ví vůbec ti tydýti, že nevolili Káju, ale Zdeňka?


Nejpřátelštější fórum světa (Proseks scope)

Uplynulý rok nepřinášel pouze a jen samé benefity a jásavě rozkouřené párty. Bohužel, s velkou litrovou slzou v oku vám musím sdělit, že zřejmě skončilo naše milované Codforum.cz. Ano přátelé, tradiční CoD fórum, největší široko daleko, s tisíci a tisíci registrovanými uživateli, je done. Podle jistých indicií, které jsou, či byly, na inetu, došlo k jakémusi podfinancování celého projektu. A pokud nejsou love na webhosting a roční poplatek za doménu, pak jde web do háje, to je jasný. Budu vždy s láskou vzpomínat na milé, vstřícné až přehnaně empatické moderátory. Obzvláště na mého oblíbence vystupujícího pod nickem CRYPT, původem z Los Angeles, člena jakési tlupy gangsta shooterů.

Určitě svoje bouchačky moc miluje, bo jinak by jako správný supportét a člen krůtýmu codfora část arzenálu dal do frcu, aby bylo 15 stovek ve měně česká koruna na roční provoz. Joóó Cryptíku, pro samé huntění škodné na fóru ti jaksi uteklo cash flow, co? A teď si můžeš mastit svého raperského vaška kde? No na Zingu přece! Ty vole, to jsou konce. Lepší pernament banán než nakonec zaklapnout paraple kvůli neschopnosti dát dohromady pár kaček.


“Těžká“ práce redaktorů (Clanks holovision)

Víte co? Udělejte si obrázek sami.

{youtube}83C5d0imcRY{/youtube}


Next-gen-pro-gaming ULTRAS (Overs eyeball)

Protože Prosek paradoxně progamingem pohrdá, potenciál popsat progaming paradoxně postrádáme. Pohrdání Prosekovo paradoxně působí podivně, pravdivě peprný penetrující perverzní popis progamingu provésti po poradě pořádně padá, protože Prosek progaming patřičně popírá. Pápá, progejmři!

CLANK EDIT: Veškeré narážky na Prosekovu prdel byly po právu veta konkrétního člena redakce z článku odebrány. Z respektu a strachu o výplatu na něj nebudeme ukazovat, ale jeho jméno se rýmuje s Prosek.

PROSEK EDIT: Aneb čtěte poslední Clankova slova...


PS3 = fame, Xshit = shit (Clanks holovision)

Začátkem pár faktů – PlayStation je spása lidstva a rajské ovoce, Xshit největší hřích, syn Hádese se Satanem, chemická zbraň první světové války, chyba v Matrixu, cvičný terč na střelnicích, hračka Jar Jar Binkse, ledovec Titanicu, Brno, vyúčtování od ČEZu a Kalouskova manželka. A Nintendo… no, hehe… Nintendo, Nintendo… už jsem se zmínil, že nemám rád Xshit?

Když si ten uplynulý apokalyptický rok (každý rok s Xsporákem je katastrofa) pročmucháme čistě pod aromatem toustů, rozpáleného sýra a šunky (což je celkem těžké, když Vám někdo pořád hází před čumák PC periferie, míří na vás Glockem a nadává na vaší rodinu (toto není narážka na Proseka (ale je… - Prosek edit))), nestalo se nic dostatečně průlomového, aby si to v TN mohli dát jako zprávu dne. Japonský gigant milostivě uvolnil handheld další generace s né-tak-zrovna-stejným HWčkem, jako má jeho obtloustlý televizní kolega, i pro Evropské ekology a Americké hamburgery, a do vyhlášení amnestie ještě stihl eskalovat fenomén ebook na další level – pod podmínkou, že používáte nočník a nedosáhnete na zvonek. Japonský gigant č.2 opět dodržel tradici, rozčeřil vody osmé generace konzolí  a pro ty největší zoufalce a nejperverznější stalkery Zeldy tam hodil udičku se skoro totožnou návnadou, kterou PS3 a Xmrazák měly na billboardech už v roce 2006. A Hruškosoft? Vyžířají mekáče, sbírají lováče a ukazují fakáče. Žádná extra změna.

Jablíčkáři stihnou za rok vydat kvazlijirardu nový ajVěcí, Sony oznámilo a vydalo handheld (ano, je to rovnocené přirovnání, stfu). NGP mělo nejdřív výraz ultimátního kapesního rozparovače, který bude pro smrtelníka synonymem celoročního platu a pro ratolesti šejků odměna za slušné chování u nukleární porady, nakonec ale Vita zastala „pouze“ post vydřeného nástupce  nejvícekrát jailbreaknutého handheldu všech dob. Ovládací prvky jsou jakž takž inovativní, herní nabídka slušná, funkce dostačující – brzký pohřeb tohodle odvětví to ale neoddálí, jen zkrášlí. Do pěti let jenom tablety, za deset let hologramy, patnáct let = Matrix, a dvacátým rokem už možná Amahara publikuje další článek. Future is black…

O tom souboru QR kódů, kterému se nadává Wonderbook, se moc říct nedá. Pro nezaujatý názor bychom potřebovali kojence nebo předškoláka (třeba redaktory ze Zin… *facka od Amahary*), ale věta „žužu giga bukíno rychlá rota jééééééé“ Vám stejně moc informační hodnoty nepřidá, takže zůstaneme u chvály, koklony a potlesku (což mi připomíná – zná někdo číslo účtu Kaza Hiraie?).

Pokud bych něco Nintendu nepřál, tak českou lokalizaci názvu jejich konzolí (Nintendo My & Nintendo My: TY). Wii Sports už asi přestalo bavit i jeho výrobce a nejlepší záminkou k tvorbě sequelu je buďto sWIIngers Night 4 All! nebo nová šunka hardwaru. Načasování pro Wii U je perfektní – Sony chce čtyřku k PSku přišít až kolem roku 2016 a Melounsoft musí nejdřív přes lži a úplatky prosadit kvalitu Win8. Inovativní (nicméně zbytečný, classic gamepad si k tomu nepořídí jen redaktoři ze Zin… *facka od Amahary) přístup k ovládání skrze mrtvé siamské embryo tabletu a výkon odpovídající dnešním toustovýmstandardům, to by mělo k upgradu donutit všechny víčkáře. Ale ejhle! Periferie k současnému Nintendo Wii (thx za info, Indiani) se počtem prodaných kusů kutálí u číslovky 2.000.000 (skoro jako počet našich fanoušků!) a revoluční herní nabídka , v čele s ZombiU + nekonečnem portů z PS3 a Xmixéru , neoslepila redaktory dostatečně na to, aby při finálním hodnocení na numpadu přehlédli sedmičku. Wii U má ale koule ve svěráku a pysky ve friťáku z obou stran – i když je v nitru fajn mašinkou, co i bez cílovky zvládne ukojit potřeby současné generace hráčů  (třeba redak… NO JO, UŽ JSEM ZTICHA, KURVA!), se inovace evidentně neshodovaly s brutálně výkonnými kombajny v uslintaných představách herní branže o dalších profitech Sony a Mangosoftu. Gg, Nintendo, ale bez holografů princezny Leii a 4DSka budeš vždycky „to třetí“ (stejně jako re… *kulka od Amahary*).

Joooooo, málem bych zapomněl, Citrónsoft. Takže, co vyšlo za hry na Xrychlovarnou-konvici… hmm, Halo 4. Killzone je lepší. No… Forza Horizon? GT je lepší. Ehm… Kinect Star Wars… cokoliv pro mův je lepší. Všechno? Ne? Nasrat. Jestli chce někdo porovnávat letošní exkluzivity z Xtrouby se svatou PS3, stačí mi slovo a utřu Vás jako máslo z Mikyho hlavy. Journey.


First Personal Sadomaso (Proseks scope)

Protože zbytek Amahara krů jsou krůjantaři, co hrají pouze intošské hry nebo se frotérují v tanečních na mladé maso, a Junior pernamentně předstírá studium, zůstalo resumé loňské nadílky FPS titulů na mě.

Jak známo, FPS vládne hernímu světu. Meče, luky, sekyry a nože, hopsající stvůry a elfové jsou pro metrosexuály, opravdoví muži a ženy vládnou sofistikovanějším železem. V neposlední řadě jsou FPS poslední dobou téměř undergroundem, protože kdo paří FPS, je potenciální nepřítel společnosti, státu a Baracka Obamy. Chcát proti větru, neplatit daně, nevolit a nehrát wonderbook - je to stejné jako ve sweet sixties, kdy se poslouchal rock, kouřila tráva a auťáky žraly i trávu kolem silnice.

FPS jsou zlé, že áno, kdejakej magor, co si vypustil emoce ve škole s poloautomatickou napařovací žehličkou, trénoval na codku. A aby potenciální zájemci o podobný způsob moderování frustrace z čehokoliv neztratili krok s vývojem, EA pro ně slavnostně vypustilo nejnovější titul - Medal of Honor - Warfighter.

MoH: W - dlouho očekávaný, vyhipovaný trenažér vykopávání dveří. Nikdo neví, zda EA radila přímo Skupina 6 od SEALů, ale jistě to byli ti nejlepší z nejlepších. Každý, kdo tu hru hrál, dokáže v reále elegantně vykopnout i bezpečnostní dveře od firmy NEXT. Vždy, když jsem dohrál cokoliv, co mělo v názvu slova Call of Duty, zůstalo mi v paměti mnoho reminiscencí - příběh, hudba, cut scény, finále. Z MoHW si pamatuji jediné - nekonečné vykopávání dveří a slovo frostbite. Aspoň něco. Sorry EA, tak tohle jste posrali.

BF3 - můj oblíbený Batfýld, nadupaný technologií, hratelností na hranici reality a jedinečnou sbírkou DLC. Absolutně dokonalá grafika, gejzír enviromentálních detailů a monumentální zvuky... aha, teď do mě kopnul syn, že prý loni žádný BF nevyšel...škoda, tak nic.

CS:GO - to je pro progamery, takže na to seru.

Black Ops Dvojka - tak ten jsem dostal od Ježíška. Fakt jsem se na to těšil, jako malej kluk. Jenže ouha. Moje grafická karta GTX 580 zkousla pouze začátek kampaně. Přesněji pouze první kolečko, pak lehla a nepomohl ani nový driver. Říkám si, kašlu na to, hlavně že maká multiplayer. Tak pařím a užívám si možnosti nahrávat 50 posledních kol. No, tak to taky netrvalo dlouho.  Theatre se doslova a do písmene podělal, v různých periodách buď něco nahraje, nebo většinu nenahraje nic. Luxuska, přišel jsem o neopakovatelné fragy, a Treyarch z hloubi duše nenávidím.

Resumé - loňský rok přinesl velmi očekávané, velmi propagované, velmi vytuněné....shity.


Sněhová vánice dokonalosti (Overs eyeball)

Že prý mám napsat nějaký chytrý kecy o Blizzu, povídal Clank. Faktem je, že je těžký napsat něco, co ještě vyřčeno nebylo. Rok 2012 byl pro Blizz zlomový, to všichni víme. Ne, že by se toho stalo nějak strašně moc, ale to, co se stalo, bylo velký - 2012 Battle.net World Championship, Pandí šílenství,  a především Diablo III se postaraly o velký humbuk. Něco v dobrým, něco v špatným slova smyslu.

My v Amahaře jsme lidi veskrze invenční, kreativní a slovo konvence máme ve slovníku, jen když se nám to hodí, a tak začneme zcela netradičně tou pozitivnější částí. WCSko se zkrátka povedlo - 2012 byl rokem velké krize Stárkrafťácké scény a WCSko QQ-ující komunitu  koplo přímo do slabin se slovy "ZERGLING RUSH, BITCHES!". Byl to ale planý poplach - ačkoliv Zergové nějakou dobu k pláči všech ostatních dominovali a kromě samotné Jižní Koreje ovládli celý zbytek planety, šikmoocí géniové s mozky, které díky své rychlosti v konverzi myšlenkových příkazů do efektivního APM slouží ve vědecké obci jako oblíbená pevná základna pro argumentaci proti Einsteinově obecné relativitě, ukázali, kdo tomu tady velí. Ve finále, které se konalo v Šanghaji, PartinGův obávaný WonWonWon build dohnal hmyzáky k hromadným race-switchům, srdceryvným blogům a výhružkám bombovým útokem na Irvine. V Soul-Protossových šlépějích následovali na bednu další příslušníci korejské větve Protossů, Creator s Rainem. Jižní Korea proti zbytku světa; 3:0. Pravým vítězem byl ale Blizzard, který zatnul věštcům zkázy tipec a dokázal, že s SCčkem můžeme v budoucnosti zkrátka počítat.

Nástup Pandarenů na scénu doprovázely obrovské boje napříč fóry a boardy, ale nakonec negativní reklama je taky reklama a MoPko dopadlo jednoznačně dobře. Hra podle mnohých (včetně mě) nikdy nebyla lepší a kung-fu medvíďata přinesla po kapsách víc pozitiv, než negativ. Majnkraftová generace děcek si léčí komplexy v komentářích pod novinkami o hře napříč všemi Zingy, čeští GW-tardi se vztekali a předpovídali úpadek, ale nakonec se po nich slehla zem. Proroctví se nenaplnila, ostatně, zeptejte se sami sebe - kdy jste naposledy slyšeli něco o GW2 nebo SWTORu? Ticho po pěšině.

No a teď tu máme Diablo. Kde začít? Jeden z nejočekávanějších titulů roku nebyl ani zdaleka propadákem, hned první den trhl několik rekordů, ale Blizz si to nepochybně představoval trochu jinak. Hra se hraje dobře a na první pohled nemá chybu (nepočítaje LAN, Bnet 2.0, RMAH...), ale po týdnech až měsících hraní začaly některé zásadní problémy vyplouvat na povrch a fandové se pochopitelně ptali, jak je to po tolika letech možné. CMka D3ky jsou oproti CMkám WoWka neskuteční prokrastinátoři a jejich mlčení příliš nepomáhalo. A když už se game director, packal Jay Wilson ozval, jeho památným výrokem bylo legendární vyjádření na adresu vývojáře D2: "fuck that loser". Je 2013 a PvP stále nikde. Blizzard si i po takové době uspěchanou D3kou pošpinil už tak trochu nahnutou pověst studia, které tvoří jeden klenot za druhým, a v dnešní době už toto tvrzení je všem jen pro smích. Nemůžeme mu samozřejmě nepřiznat snahu - počínaje odchodem Jaye Wilsona z D3 týmu a konče různými updaty a patchy, které hru neoddiskutovatelně zlepšují - pomalu ale jistě hra spěje ke kýženému stavu a každým měsícem opravdu je lepší a lepší. Nejnovější 1.0.7, který se momentálně testuje na PTRku, vypadá dost mňamózně, o tom žádná. Ale Blizzard není Valve, nemá tak oddanou komunitu maniakální Cvrlikajících (pun intended) fanatiků, kteří se při každém náznaku mystického spojení čísla tři uchylují k rituální masturbaci nad portrétem Gaba Newella a výrok ó Velkého GabeNa "Nikdo si nebude pamatovat, jak dlouho to trvalo, ale jak to bylo dobré" pro modrou smršť už rozhodně nějakou tu dobu neplatí. Ne, ten výrok neplatí pro tu onanii. Suma sumárum, jednou dole, jednou nahoře, penízky se ale sypou k obecně spokojenosti dál. 2013 vypadá pro naše oblíbence zajímavě - bude zas BlizzCon, vyjde HotS, pomalu by se mohly začít objevovat náznaky o expanzi D3ky, zvěsti o dalším WoWkařském datáči a pokud budou bohové štěstěny přát, snad nějaké slovíčko o záhadném Titanu. Bring it on!


Best of: 2012 (Clanks holovision)

Někdo v komentech se prej rozbulel nad tim, že si AMAHARA.cz nevyhlašovala hry roku (popravě řečeno, nikdo takovej tu nebyl, ale co vy s tím zmůžete, šmejdi?!). Naší slabostí jsou ale srdce plná pochopení a mysl čistých úmyslů, proto jsme dali kopyta a ocásky (bez těch dvojsmylů, prosím) dohromady a pěkně si poznamenali, co naše hřívy loni nejvíce postavilo (tentokrát možná i s dvojsmyly…).

Over:

BORDERLANDS 2 – nejlepší humor

DIABLO 3 – bez komentáře

WOW: MISTS OF PANDARIA – protože kungfu panda!

Clank:

SSX – nejlepší reborn všech dob

R&C: Q-FORCE – první dobrá DOTA na konzole

WOW: MISTS OF PANDARIA – protože takewondo stonožka! …moment

Následující členové našeho svatostánku bohužel nebyli ochotni dodat potřebné informace ke kompletizaci tohoto odstavce, proto jsme si vytáhli křišťálové koule a zadívali se do noční oblohy, a pokusili zhruba odhadnout, co by daný subjekt z loňské nabídky mohl nejvíce ocenit. Nezaručujeme stoprocentní přesnost, ale jsme si jistí, že jsme blízko!

Pro-sek:

BF3: CLOSE QUARTERS – nejrealističtější DLC roku

CS: GLOBAL OFFENSIVE – nejlepší progaming

MOH: WARFIGHTER – atmosferistickej nářez

(Clank tu dlouho nebude, to Vám slibuju – prosek edit)

Amahara:

FAR CRY 3 – dodržení slibů

MINECRAFT - protože jsem autistický 9-letý fracek a nemám na lego

LBP: KARTING – protože nemám mozek a mám Xshit

Poznámka: Ultimátní hrou roku 2012 je samozřejmě Ratchet & Clank: HD Collection (schváleno 1/4 členů harému). Uvedené hry jsou pouze tituly, které měli ke hře roku dle kvality, realismu a počtu sprostých slov nejblíže.


Rainbow Horde vs. The World

Možná jsme začali nevinným pošťuchováním všeumělů u kauzy SOPA, ale až tenhle cyklus uzavřeme, budeme řídit propagandu superkontinentální populistické idealistické vlády důrazem na smrtelné tresty, útlak v ulicích (a na Zingu) a znásilňování indiánů v autobusech. Rok 2012 posloužil jako slušný odrazový můstek k tomuto zářícímu pilíři, jež zajistí kvalitní živobytí a rovnováhu živlů, my si podpory (obzvláště té finanční) A PŘEDEVŠÍM odporu ze strany redaktorů, progamerů, trollů, tardů a té tisícinky populace, co nemá místo mozku broskev, vážíme, a slibujeme (tudíž nečekejte, že se to splní), že roku 2013 budeme buzerovat zas o něco víc, než v letech uplynulých. Rozešlete tuto krátkou zprávu za oceán - spamujte na námi neschválených portálech, flamujte nám nepohodlné pořady, trollujte námi nasrané progamery a sdílejte náš fukbuk na zdi námi proplesknutých osob. Koncem našeho mírového paktu se všemi redakcemi České republiky zbývá vzkázat jen jediné. UŽ K***A DO PSÍ PR***E U VŠECH PO******CH KO***Ů BĚŽTE DO KU**Y HRÁT S PROSEKEM TO ZAS***Ý CODKO!!!