April Fools '13

Written by Clank on 01 May 2013. Posted in Off-topic

Sic Vám mažeme med kolem huby celej rok, kolonku prvního dubna jsme měli v kalendáři proklatě rudě zakroužkovanou. V ten den se celkově všechny informační i zábavní portály mění svými neověřenými, nepodloženými a nedůvěryhodnými informacemi na Zing, ale co teprve náš zvrhlý humor? Existuje vůbec možnost jeho ještě větší zprasení?! Hehe, hluchá místa v sarkasmu se vždycky najdou. Brazzers bohužel nabídku na spolupráci odmítlo, ale i tak se naše pověst vyvrhelů rozšířila do ještě vzdálenějších koutů království Českého, protože to šílenství, co se 1.4. na Amahaře rozpoutalo, by se dalo srovnávat s vhozením petardy do mraveniště. Žlutejch mravenců. Souhrn těch nejlepších chytáků, na které zaručeně nikdo nepřišel, možná pohromadě nebudou působit tak buldozerně, ale you can get the picture. Užijte si.


 

 

Nový obrázek z Doom 2!

Poodkryje romantický podstín příběhu


GTA: London 1969 nabídne jednoho hrdinu

Alespoň tak ukazuje následující trailer.

{youtube}m1NA-fiJ49o{/youtube}

 

Nepotvrzené informace o Call of Duty: Bad Company

Konkurenční web Eurogamer.cz zjistil další informace.

Přinášime Vám konspirační teorie o hře Battlefield: Modern Warfare, které zjistil konkurenční web Eurogamer.cz

 • Hra by mohla mít podtitul Bad Company
 • Hra by mohla být střílečka
 • Hra by se mohla prodávat za 1000 Kč na PC

 

Galerie: Wolfenstein

Hlavní hrdina se vypořádává s hordou ozbrojených nepřátel.

Vypadá to dobře. Osobně očekávám datum vydání v následujících dnech, týdnech, měsících až rocích.

 

Deníček o Starcraft: Brood War

Vývojáři z Activisionu ukazují trailer na téma série Diablo. 

{youtube}hBRr-PCqdWk{/youtube}

 

Soutěž o 10 PC kopií Pokemon: TGS

Stačí pouze najít na internetu odpověď na primitivní otázku!

Díky společnostem Shuzaki Yokumita s.r.o., Pomadze Cavarati a.s. a Kotrba a syn můžeme vyhlásit další soutěž o lukrativní ceny!

Dnešní soutěžní otázka zní:

Jaké studio vyvíjí hru FIFA (od EA Sports)?

Odpovědi posílejte na neexistující a nekontrolovaný email soutez@zin... -amahara.cz

Pravidla soutěže:

 • Soutěže se smí zúčastnit pouze administrátoři stránky Amahara.cz
 • Jako uznaná správná odpověď se počítá ta, která přijde od uživatelů zaregistrovaných v posledních 24 hodinách
 • Jiná odpověď než EA Sports nebude započítána

Vítězovi bude zpětně odeslán e-mail s odkazem na piratebay, kde si bude moct svou výhru vyzvednout

Přejeme hodně štěstí!

 

Inzerce: Není gumová kachnička jako gumová kachnička!

Po dávce kvalitních a horkých novinek z herní scény si dáme další komerční sračku!

Znáte to. Koupete se, škrábete si záda, holíte si podpaždí, mydlíte si meziprstí, klasika. No jo, ale... nepřipadáte si... někdy... v celym tom zmatku... no... sami? Ano? Tak si sežeň přítelkyni, somráku.

Gumové kachničky zažívají v posledních dnech značnou revoluci. Už je dávno dobám, co bylo žluté kdákadlo určené pouze pro milionáře v hollywoodských filmech. Dnes si gumového, ohebného, pružného a pevného kamaráda může pořídit i normálně pracující člověk!

Ale představa o gumových kachničkách pouze jako žlutých nemluvňatech je velmi mylná! Pokročilá technologie povoluje myslitelům vypustit na vodní hladinu takové skvosty, jako je šikmooký kačer zpívající korejskou hymnu, inteligentního kachního bakaláře odpovídající "Ano", "Ne" a "Možná" na vaše každodenní otázky nebo pro dámy Deluxe Limited Antonio Banderas Edition kačera s lehce přerostlým pe... -řím. Jo, peřím, je to pořádnej vypelichanec!

Pokud si tedy opravdu chcete zpříjemnit pobyt ve sprchovém koutě a osvěžit své koupací zážitky, pokračujte dál na na největšiho distributora kachen ve vesmíru: Zing.cz

Autor textu: Inzrece

Autor nadpisu a perexu: Amahara.cz

 

 

Naše herní vyjebávačka Amahara na tebe sere

Komu: Tobě, Ty vole

Od: ani se neptej... nebo Ti jebne

 

Vážený zatím neregistrovaný a neaktivní nečtenáři,

redakce trollzinu Amahara.cz ti bohužel nemůže poděkovat za registraci a čas, strávený na našem defensovském antiherním webu. A protože nám scházíš, a my nebereme spokojenost každého čtenáře na lehkou váhu, musíme pro tvoje dobro nekoretně a brutálně zakročit. Je nejvyyší čas, aby sis přečetl několik láskyplných řádků o tom, jak je pro Tebe Amahara osvěžující a přínosná.

Amahara.cz není není herním webem o reklamách na kapky na erekci.Je to poslední bašta odporu mentálním mainstreamu, kde se schází nepočetná banda bojovníků proti blbosti, aby diskutovala nejnovější faily ze světa her, herního průmyslu a pro(lol)gamerské scény.

Na Amahara.cz ovšem nevytáčí jantary do ruda pouze texty. Amahara.cz Ti nabízí i hezké a kontroverzní obrázky, ze kterých Tě bude smíchy bolet za ušima. Najdeš u nás i zábavná a instruktážní videa, jak nehrát FPS hry, či monumentální montáže ze života špiček herních webů. Pokud neujíždíš na literárních gejzírech nefalšované nekorektnosti našich expertů na nasírání herních redaktorů, zcela jistě se vyřádíš na našem erotickém facebooku.Samozřejmostí je, že nemáme e-shop, nerozdáváme píčoviny,  klíče do DoTy ani slevy na colu.

Amahara.cz Ti nepomůže hrát lépe, nezvedne ti skill ani libido. Jediné, co Ti může nabídnout, je syrový a žádnými penězi nevyfutrovaný pohled na to, čemu se dnes říká česká herní scéna. Můžeme si dovolit luxus hodnocení čehokoliv známkami, které se v korektní společnosti považují za vyhlášení války.  U nás se nemusíš zviditelňovat, ani do "redakce" Tě u nás nikdo lákat nebude, protože jistota je jistota - pak Tě z ní nikdo nemusí pracně vykopávat.

Ale kurva perkele do prdele sakrá práce, ty líná, povalečská ludro, jestli se rychle nezaregistruješ a nenamažeš nám like na facebook, pak dostaneš tak do držky, že na Tobě 14 dní krev nezaschne a při vyslovení slova Amahara se budeš půl roku v noci pomočovat. Zvedni prdel, ty flákačské hovado, a koukej makat, bo Ti bude Clank psát vulgární walpapery a Over o tobě napíše ufoporno povídku. Naše woodoo má nejvyšší level a najde si Tě!

S maximální možnou úctou a tolerancí,

Tvá trolldakce

Amahara.cz

Na tento email neodpovídej, protože nás Tvoje názory nezajímají.

Tento email Ti byl zaslán bez Tvého souhlasu, protože my na nějaké regulace zvysoka serem.

 

Bitva o Tučanku, část první

 

Málokdo to ví, ale my v Amahaře.cz bedlivě sledujeme Zingařskou blogařskou scénu a dennodenně... cože? Že prý tam dennodenně novej obsah už pár měsíců není? A co mám teda napsat? Jednou za dva týdny? Jo? Oukej. Ehm, pardon. Takže ji jednou za dva týdny sledujeme a vychutnáváme si kvalitní obsah, který tvoří smetánka zingařské komunity. A protože jsem chtěl vzdát, já, Over, první svého jména, lord temna a strážce umělecké integrity, hold jejich nevděčné práci, rozhodl jsem se napsat na počest mého hrdiny Chipsonatora povídku, inspirovanou ničím jiným, než jím samotným.

Bitva o Tučanku, část první 

Velitel Shepherd stál před galakalaktickou mapou mléčné drýáhy a vybíral další misi. „Ash, pusinko, kam to tentokrát vezmeme? Jednu misi nám zadala ta držgrešle z Citadely a jednu misy máme na Tučňance, takže-“ „Hej, to je rasistický!“ zařval Wrex a vrhl se na Shepharda. „Ale notak neperte se mi tu kluci“ řekla mo(u)dře Liara, která byla ještě v pyžamu. „At máš sílu na později, Shepherde“ usmála se a začala si cucat prst na ruce. Velitel Shepherd byl najednou tvrdý chlapa a doslova mu stouplo sebevědomí  „Takže Tučňanka jo?“ Ale to už to Joker líznul kolem massového relé a Normandie se zhmotnila nad planetou kroganů. Shepherd si vybral ze zbrojnice pušku M-8 Avenger která má průměrné poškození i průměrný zásobnik a Ashley dal M76 Revnenant a Wrexovi dal snajperku. M29 Insicor. Dobrá volba, děkuji Shepharde“ řekl Wrex. „Mrzí mě to. Neměl jsem tě napadnout.“ Shephard ho objal „Nic se neděje, jsme bráchové navždy a teď jdem těm Gethům nakopat jejich snytetické prdele co ty na to?“ Wrex zařval „Jo, bratře, skáču!“ a skočil a zničil tak pět Gethů a jednomu ubral skoro celé žicvoty.

Gethové mají v hlavě zabudovanou vysílačku takže si dali navzájem vědět že Shephard je tady a přiletěli na tuto stranu Tuchanky a začaly střílet po Ashley „Shepharde  ptotřebuju medigel, střelily mě do zadnice“ Shephard zastřelil Getha s pulzním raketometem a běžel za svou láskou „Už jdu lásko“ a natřel ji hebký zadeček medigelem. „Děkuju řekla a usmála se na shepharda. a zastřelila dalšího Getha. „Jdeme, za chvíli ta bomba vybuchne“ zakřičel SHephard a dal příkaz k pohybu. Uvnitř budovy byli čtyři gethové, jeden z nich dostal zásah do kamerky od wrexové vysokorychlostní snajperky a ostatní tři dostal Shephard granátem protože když chtěl přebít zmáčkl ze zvyku tlačítko R a vyletěl granát. Výbuch tlakovou vlnou shodil bombu s poličky na zem a časomíra se zrychlyla. Sedm, šest, pět. „Shepharde dělej něco“ zakřičela Ashley a Shephard běžel a bombu začal odjišťovat. Obličej měl celý zpocený a pak se časomíra zastavila na ukazateli 0:01. „Uf to bylo o fous“ zahřměl Wrex a Shephard se rozběhl z budovy protože se začala na ně řítit. Na Wrexe spadla traverza a nemohl se hnout „Běžte beze mě“ zaknučel a Shephard řekl „Ne, nenecháme tě tady, jsme bráchové, pamatuješ?“ a traverzu odhodil pomocí pole masového efektu. „Tak pojď Wrexi.“ řekl Shephard a viděl transportní modul, který už na něj čekal. „Veliteli, přidejte, jinak to nestihnete“ slyšel ve vysílačce a tak se rozběhl plnou rychlostí a za běhu zastřelil osm gethů a Ashley čtyři a s Wrexem vlezli do malého raketoplánu a odletěli na Normandii.

„Tak jsem tady, Liaro.“ řekl Shephard když se vrátil na Normandii. Už na něho jeho asarijka čekala. „A co já?“ ohradila se Ashley a Liara se na ní usmála „Tak pojď taky, on to zvládne.“ Shephard vyjel na můstek kde měl svoji ložnici a dovedl tam své dvě společnice. „Tak a do naha.“ Liara byla svlečená coby dup a pot se na její heboučké modré kůži jen leskl. Ashley už byla také jen ve spodním prádle a vrhla se na Velitele Shepharda a dala mu ruku do rozkroku. „Dneska při síle, že?“ Velitel Shephard se usmál a položil ji vedle Liary a pak...

Oukej, konec legrace, můžete svým přirozením dát pohov, zavíráme. Redakce Amahara.cz má smysl pro legraci a zvlášť tu aprílovou, ale zároveň víme, kde jsou hranice dobrého vkusu a tady už jsme je málem překročili. Každopádně kdo chce více, bez cenzury, a nezáleží mu na tom, zda přijde o chuť na sex dobrých pár let dopředu, inu, blogová sekce zing.cz je tu vždy pro vás!

 

Krátké zprávy z herního světa - 1. duben

Kecy v kleci o CoD: Bad Company, soutěž o další zasraný Pokémony, teplý písi od naší komunity, něco komerčního pro naše peněženky a další (sračky).

Krátké zprávy z herního světa nahrazují tradiční Sloupek na Amahaře, kterej nám je stejně buřt, a nebudou vycházet od pondělí do pátku (a když nás naserete, tak ani o víkendu) většinou během rána, to když ještě chrápem. V průběhu dne mohou být aktualizovány o nové informace a zajímavosti, ale nebudou, protože na to serem.

 • Herní studio 20th Century Fox vydalo staré obrázky ze hry Doom 2, pokračovatele velmi úspěšné plošinovky Battlefield. V naší recenzi si odnesla 7/9, kde autor Miloš "Miky" Kotrba kritizoval nízkou hodnotu úplatku a nízké seedy na warez torentu.
 • Cukrárna Reaggestar, tvůrci nepříliš oblíbené Kinect exkluzivity San Andreas, nám prostřednictvím traileru dala ochutnávku toho, jak moc budou v jejich nové hře GTA: London 1969 fanoušci whinovat o staré grafice a nereálnému enginu. 
 • Z fóra zasmejsepicovinam.cz se nám podařilo získat exkluzivní informace o titulu Call of Duty: Bad Company, který nabídne vodní pistolky, flusačky a praky.
 • Ve spolupráci s firmou Google Images Inc. jsme rozšířili galerii hry Wolfenstein o nové obrázky. Díky posuvníku můžete i rozlišovat grafiku jednotlivých verzích hry, na kterých je jasně vidět, že konzole od Sony a Nintenda brzdí herní průmysl. Ale v našem obchodě gayleader.cz si samozřejmě můžete koupit Xbox.
 • Výrobce lyží Blizzard (thx Seznam.cz) poodkryl roušku tajemství kolem připravovaného filmu Titan za pomocí filmu o knížce.

 {youtube}m1NA-fiJ49o{/youtube}

 • !!!!!!!!!!!! SOUTĚŽ LAJKUJTE KOMENTUJTE SDÍLEJTE !!!!!!!!!!!!! Přichystali jsme si pro Vás doslova pokemoní zábavičku! Tak a kdo uhodne, o co se bude hrát? (to je další soutěž, vítěze okamžitě přijmeme do redakce, bez nároku na plat)
 • Nepřehlídněte! Exkluzivní rozhovor s Bohem (náš šéfredaktor) o něčem, co nemá s hrama nic společnýho, vůbec Vás to nezajímá a ani nemůžete flamovat v bloklejch komentech, ale za co my dostanem prémie! Teda... snad to bude konečně Porsche, další zkurvený Lambo ať si ty zmrdi strčej do piče UŽ KURVA!!!
 • Unreal Java 4 od Boringu se blíží závratnou rychlostí a my se nemůžeme dočkat, až budeme hry na něm recenzovat!... podle Let's Playů, Walkthroughů a trailerů.
 • Všem zaznamenaným IP adresám na konkurenčních stránkách jsme poslali patolízalský spam, abychom ještě víc znepřehlednili Váš email! Nemáte zač!
 • I naše komunita složená z botů, trollů a nás se činila a z análů vyvrhla dalšísexuální nonsenc! (btw. má někdo číslo na toho Rosenberga?)

Jo a mimochodem - příští rok to bude ještě větší sadomaso. Brazzers nám kývli...