Novoroční mesidž

Written by Clank & Over & Prosek on 01 January 2014. Posted in Off-topic

Vážení lecplejeři, vážení RE-daktorové, drazí spoluhejtři,

rok 2013 byl z amaharovského hlediska docela čurda. Zpočátku tak sice nevypadal, ale jestli nás naše dvouletá existence na našem vlastním písečku něco naučila, tak to, že na české herní scéně není nikdy nuda příliš dlouho a klid na frontě znamená blížící se bouři ve formě hromadných internetových sebevražd metodou "skok do roztočené žací lišty kombajnu s rozběhem". Vidle už totiž vyšly z módy.

V loňském roce se především změnil charakter celého našeho webu. Po vzoru... no... vlastně nikoho na české herní scéně, jsme se rozhodli, že upřednostníme kvalitu nad kvantitou, a tak jsme vám přinesli místo pravidelných žbleptů více megačlánků a celoredakčních kolaborací než obvykle. Počínaje Skromnými a bezchybnými, pokračujíc April Fools '13, pěkně vyminxenou RE-fund RE-volution, chladnokrevnou autopsií RE-negade RE-sponse, zásahem do modrobílého v podobě FlyGun Down, nejbolavější reklamou současnosti pod názvem Adventní Advertisement a konče tím nejnovějším a nejskándálnějším, Bulvární Gerrapokalypsou.

Tato změna formy byla způsobena především pomalým rozjezdem roku, to je očividný jako Jeblanova lýtka. Jaro a léto bylo na průsery i šťavnaté hry suché jako šedesátiletá jeptiška, a tak ostatně nebyla ani jiná možnost. Jak s oblibou říká Over: když účel světí, prostředky se musí nalézt.

Posledních pár měsíců však k všeobecné radosti všech tuto celoroční bilanci vystřelilo na oběžnou dráhu (Jeblana). Byli jsme přihlášeni do soutěže, o kterou jsme ani nestáli, načapali jsme až příliš mnoho RE-tardů se staženýma kalhotama, ještě víc si nás zablokovalo, sdílel nás Velký Správce Jeblan (a to rovnou dvakrát!), hnuli jsme žlučí víc jak polovině jeho oveček, udělali jsme dobrý skutek, zjistili jsme, že být rozpitván na Amahaře je vlastně super reklama, bylo nám připomenuto, že nás sexuálně zneužívali tatínkové, zkusili jsme si vyléčit mindráky z onoho znásilňování na nevinných st-RE-amerech, a díky Wizáblovi byli poučeni o tom, jak doopravdy fungují toustovače. Nemusíme už řešit, jaký je rozdíl mezi amaharou a Amaharou. A taky jsme vám (teda Vám, sorry pane Jeblane) upekli rovnou dvě suprčuprkřupavá a obzvláště výbušná videa s extra polevou- Gamekeys: Bidders of eBay a Jeblan Unchained.

Amahara.cz byla i v tomto roce financována z nezávislých šrajtoflí. Reklamu u nás neuvidíte ani náhodou. A pouze díky finanční nezávislosti můžeme dále psát cochcárnu. A pro hlavní sexistické prase Proseka měl tento rok výrazný investiční moment. Konečně (ovšem ne díky jeho kognitivním schopnostem) mu docvaklo, že cpát prachy do gamingu (českého) je vesmírná hovadina. Sice k tomu potřeboval brutální kick moment (ty vole, jak když kopne kůň), ale díky nezpochybnitelnému vlivu nových tváří RE-LOADu konečně sundal z palice svoje Sennheisery a procitl. Miliony byly zachráněny a Junior má nový bejvák. Naše aktiva tak dostala v balanci bonitní náplň do položky Investiční majetek. Díky Jeblane, díky Minxy!

Kolem a kolem, docela bonitní výroční zpráva.

K tomu neoddiskutovatelně přispěl i fakt, že se loňský rok nesl ve znamení staronového fenoménu s nálepkou lecplejing. Nebýt jeho, neužili bychom si ani zpola takovou srandu, jako si užíváme teď. Tato populární alternativa k odpoledni se spolužáky ve školní družině na intelektuální úrovni srovnatelné s diskuzí v komentech na Zingu prošla v naší herní obci obrovským boomem a s náctiletými rádoby šwegerskými lecplejery se roztrhl koňský šourek. A jak to tak s náctiletými a ještě k tomu lecplejery bývá, o zábavu bylo, je a především bude postaráno.

Rekapitulační masturbace už však bylo dost - koneckonců, novoroční projevy by měly adresovat především budoucnost. A ta zatím vypadá dost vtipně/bolavě - podle toho, na které straně barikády lecplejujete. Matroše máme víc než dost a naše intelektuálně-produkční kapacita přesahuje zdraví bezpečné meze trvale udržitelného stírání. Již touhle dobou kuchtíme hned několik značně pikantních projektů, z kterých zaručeně někomu praskne žilka v lebeni. A pokud ani to vás nevzrušuje, potom se můžete těšit na  další vydání našeho bulvárního měsíčníku, který při své premiéře sklidil nemalé ovace zejména od původních obyvatel přírodních rezervací v severním Ameru. No zkrátka, jestli jste si mysleli, že už konečně dáme pokoj, tak doporučujeme ledový obklad na čelo a vytrhnout kabel Ethernetu.

Na závěr je však nutné splnit ještě jednu poslední tradici pojenou s přelomem roku, a tou jsou pochopitelně novoroční předsevzetí. Přemýšleli jsme i na naše poměry docela dlouho, ale zjistili jsme, že na tyhle sračky stejně nevěříme. Prosek stejně nezhubne, Clank si stejně kompl neupgradne, Over stejně nepřestane neexistovat a Amahara stejně žádnej článek sem už nenapíše, a je úplně jedno, před kolika lidmi to prohlásí a v kterej kalendářní den. Sorráč.

Takže to balíme, bando. Ze včerejška máme ještě chlebíčkovou kocovinu, majonéza, brambůrky, šampáňo a absint k sobě moc dobře nejdou, a tenhle projev je už tak moc dlouhej. Šlus, šmitec, a nezapomeňte: hejtujte s námi i v 2014!

Vaše redakce AMAHARA.cz