Závislák, větší závislák, masový vrah a terorista

Written by prosek on 11 February 2012. Posted in Off-topic

Novinky.cz se zase vytáhly. Zřejmě čerpají z Reuters, nicméně to je jedno, novinář jako novinář, je to v podstatě až  na výjimky banda vohnoutů. 

Plně v duchu nejnovějších instatních trendů opět lejou čtenářům do palic společensky korektní "pravdy" a ničím nepodložené spekulace. Novináři s železnou pravidelností vyvolávají uměle společenskou poptávku po řešení kriminality a zpřísňování dohledu státu nad tím, co děláme. Jezdíme moc rychle - velké zlé béemwé, kauza silničního piráta na D1, dnes již obecně známá jako "lacinizace", a tak dále. Pokud se byť jen o píď vymykáte společensky akceptovatelnému průměru, okamžitě na vás padá podezření, že buď kradete, nebo jezdíte moc rychle, případě jste budoucí vrah..nebo všechno dohromady. Stejně, jako jsou auta s diagnózou - BMW, Audi, Mercedes, a Ochcáfka f plný palbě f tédéíčku na hlínách a se švihadlama, tak jsou na tom dnes podobně i počítačové hry. Pakliže nehrajete Tetris nebo šachy, vystavujete se nebezpečí, že jste potenciálně společensky velmi nebezpeční. Novinářům, a posléze i bandě zpovykaných debilů, co píšou pod články komentáře, je hned jasné, že když moc paříte, například nějakou střílečku, může vám hrábnout a půjdete si zapařit někam do reálu...třeba na nějaký ostrov na severu, nebo do nějaké ulice třeba v Praze. A kdyby jen to, nějakej hráč počítačových her, ale co takoví atleti? Oštěpaři, sportovní střelci, kladiváři, diskaři, i na tretrách jsou nebezpečné hřebíky! Železnýmu hrábne, jebne někam oštěp, a propíchne celej kloubovej autobus! Nebo takovej zaměstnance jatek...tak dlouho bude dělat motorovkou půlky z prasat, až se stane závislej, a bude půlit i po cestě do práce a z práce! No, a teď si představte, že hrábne typickému závislákovi - politikovi. Sakra to je hovadina, těm už hráblo dávno...

Je to průser. Když se tak dívám na své včerejší celkové skóre na CoD4, a porovnám to s údaji v tom článku z Novinky.cz, jsem už na nejlepší cestě někam vyrazit s velkým gunem a hromadou munice. Když neseženu gun, mám ještě velké, zlé....auto! S ním jezdím rychle, takže v zásadě s ním můžu rozjezdit na maděru pár desítek lidí. Kdybych neměl auto, můžu stále někoho uškrit kabelem od myši, nebo někoho umlátit klávesnicí.  Jsem potencionální masový vrah, protože mám 3 miliony skóre a odehrál jsem průměrně stejný čas, jako ten šílenec ze severu. Takže jsem evidentně taky závislák, a kdo je závislák, je terorista a basta, protože to říkají novináři a těm to zase říkají ti idioti cvokaři. A teď pozor - místní fízlové prý šouní po cyber prostoru a hledají, s kým masový blondýn pařil. Takže bacha, vy všichni, co nepaříte hry schválené establishmentem, jste v hledáčku. Aby jednou na nějakou LAN v plném proudu nevtrhlo hustě maskované městapo s předraženými háundkágétřišestkami...pochopitelně až poté, co do Battlu nahážou půl metráku pravých smouků, slzáků a flashů.A pak vám díky ACTA vypnou dediky, a jste kde, Halík? No v prdeli, Halík, v prdeli!

Být vámi, začnu pařit Sonica...ale bacha na padesátku v obci! Mimochodem, já jsem public noob, ale co takoví progameři? I ten crazy viking je proti nim břídil. Takže tady máme potenciální armádu masakrantů! Hrábne Paradoxovi, vyleze si někde na střechu - třeba na hotel naproti kongresovému centru, a je průser. K tomu bude dole rushovat pomatenej Mazarini s Luboshmirem, a do toho jim budou plantovat   eSuba Ladies masové masakrantky. Coooool! To pak nedají ani URNA s městapo kukláčema dohromady.

Mimochodem podle článku z Novinky.cz ten viking pařil jako dost hustě WoW. A není sám, propaguje ho i sám Velký Chuck, a Ozzy. No, u Ozzyho bych nebyl překvapený, ale že zrovna Chuck? Chuck totiž žádné guny, až mu hrábne, nepotřebuje, a pak to bude hustýýý!

Share