Zing.cz aneb proč jsou jenom čtvrtí, part 2

Written by Clank on 15 May 2012. Posted in Průsery

Velmi podobnou otázkou se Over zabýval zhruba před týdnem, no a hádejte co! Náš "oblíbený" ČTVRTÝ (!!!) největší herní web v České republice (jak to perfektně over vystihnul) se do té doby opět stihnul připomenout v tom nejlepším možném světle, tentorkát však s Agentaem 47.

Uznávám, možná to není takový průser jako v předcházejícím případě s Diablem, nicméně tohle by se prostě stávat nemělo a o to víc vás to dopálí, jestli se na nového Hitmana těšíte. Sám jsem hrával Blood Money na PS2... pravda, Absolution mě sice natolik neoslovil, stále mě ale dění okolo něj zajímá. A jedním z takových zajímavých faktů bylo i ohlášení spin-offu Sniper Challenge - snajprská minigejmsa, kterou si pro svoje zákazníky urvaly americké obchodní řetězce. Českého fanouška asi zamrzí, že si neustřelí pár hlav navíc (na Steamu až do srpna), kopem do rozkroku se však k lítosti přidá i konkrétní české herní médium.  

Jsou tu dvě možné vysvětlení - buďto Zing má děravé kapsy a veškerá zbylá invence mu z nich vypadla, nebo všechny novinky se píšou na předem daném templatu. Rozbor už ponechám na vás, s problémem dnešního večera bych vás ale rád obeznámil. Včera k večeru Mišák vydal novinku o gameplayi právě z Hitman: Sniper Challenge, nicméně textovým obsahem se naprosto shodovalo s jinou novinkou, dva týdny starou od jiného autora. Někdo si asi myslel, že když se odstavce prohází a přidá pár cizojazyčných názvů měsíců, nikdo si ničeho nevšimne - chyba lávky! Ikdyž pardon, možná se v tomto případě nekopírovalo, ale opisovalo - v tom by byl kruciální rozdíl! Pár čtenářů asi už určitě zažio, jakým nelehkým úkolem přepisování je, že? (ale všechno v dobrym, Playmane ;))

Nikdo z nás nerad píše o tom, o čem neví zhola nic. Ale kopírovat to, to už chce fištróna. Nechť Miky za to přijme jedno z našich duhových ocenění!

No a vy už si pouze užijte pohled na nefalšovaný originální obsah, který rozhodně nebyl převzat odjinuď.  

 "Představeno Hitman: Sniper Challenge"

"Necelých 9 minut z Hitman: Sniper Challenge"