Never go full retard

Written by Over on 04 June 2012. Posted in Průsery

Nemůžu si pomoct. Snažím se toho nechat, ale prostě to nejde. Měl bych to hodit za hlavu, ale Zing.cz je prostě jako 4chan - halda braku, ale stejně se vracíš, asi pro pobavení (jako v tomto případě) či co. Abych ale 4chanu nekřivdil - tam chodí ten brak dělat chytří lidi, kteří dělají, že jsou blbí. Zing? Hmm...

Takže prostě tak browsuju E3kovým webem (toustovačácký circlejerk INCOMING!!!), nechtěně mě vyskočí stále neodstraněná záložka zingu a při pohledu na tuhle novinku vyprsknu pomerančovej džus na monitor. Doslova, nedělám si srandu (po občasných návštěvách zingu už je monitor pěkně zaprasenej, tak omluvte případné pravopisné chyby, utřu to až pak). Musíme Mikymu ale zároveň tímto poděkovat, protože tak dobře jsme se fakt dlouho nepobavili. 

Blizzard nebyl na E3 nějakých pět, šest let, a měnit to v nejbližších několika letech ani nehodlá. Pokud teda vážený šéfredaktor druhého (shit just got real) nejvýznamnějšího a třetího nejčtenějšího dle počtu návštěv herně-zpravodajského serveru v ČR nemá nějakou exkluzivní informaci. A vůbec, Blizzard aby udělal hru za jeden rok? Kde žil posledních pět let, na Marsu?

Ještě vtipnější je ale jeho spoléhání na informace nějakého pochybného německého obchodu, a to opakovaně (nikdy mu to nevyšlo samozřejmě). Když se ještě čekalo na D3, proroctví jakýchsi soudruhů z NDR byl oblíbený zdroj jeho release date tipů (to mimochodem platí i pro GTA V, tam toho vymyslel snad ještě víc), přičemž mentálně zdegenerované ovečky zingu to bez remcání baštily, stejně jako teď (fakt, stále tam nikomu nedošlo, že Blizz na E3 nebude, mrkněte se). A jestli i tohle je na vás málo, tak zkuste hádat, kdo psal překvapeně novinku, že Blizz na E3 vyjímečně nebude? 

Tohle se považuje v ČR za profesionální zpravodajství? Comedy gold.

P.S.  BTW zhruba před týdnem představil tým dosud pouze televizního Re-playe nový čistě novinkový web re-fresh.cz, který tutově slouží jako konkurence Zingu (za to bych dal ruku do ohně) - a ačkoliv jsem byl zpočátku z jistých důvodů skeptický (nějak se mi nelíbí ten layout, ale je to prý beta, takže to určitě doladí), přestože jim přirozeně úspěch přeju (jen jim to nandejte), právě mi zing připomněl, že to, čemu re-fresh konkuruje, re-freshi konkurovat vlastně nemůže. Pod level amatérské bandy Miky, Wolf aspol. se jen těžko dostanou.

 

 

 

 

Share