Diagnóza = herní redaktor

Written by prosek on 24 June 2012. Posted in Průsery

Kdysi jsem napsal na Zingu památnou větu - klidně vypiju kanystr benzínu, abych se vám vychcal do táboráku. Sklidil jsem za to takovou hromadu šurikenů, že by z toho železa šel postavit "tankový torpédoborec". Fámulusové zpovykaně vytáhli do boje a mobilizovali admina a redakci. To se nedalo ustát. A jak známo, nejlépe se vede boj na vlastním hřišti, kde admin button ovládám sám. Zing mne naučil, že být svině se vyplácí a podpásovky nejsou unfair. Poté, co ze Zingu "odešel" můj syn a dva nejlepší blogeři dostali banány, protože nezapadali do programového schématu "maximum kliků s minimálním IQ", spíchnul jsem si vlastní blog a otevřel ho pro každého, kdo nemá místo mozku naklepanou kotletu. Že si práce mého syna všimli na Re-play, byla náhoda. Junior na Zingu pracoval ZADARMO, rozumějte nedostal za svoji práci žádné peněžní plnění. Tudíž nic nedluží. Já si odnesl na zádech ježka ze šurikenů, a tak jsem se rozhodl je vrátit majitelům.

Proč jsem použil pro název blogu nick svého syna? Proč ne? Podrobnosti se časem dozvíte, zatím ovšem nenastal čas vytáhnout oponu. Sorry. Ale z nějakého důvodu vždy, když něco napíšu já nebo ostatní blogeři, vážení "redaktoři" vážených herních projektů ztratí soudnost a profesionální tvář a začnou vyvádět jak jorkšír u veterináře.

Proč? Co je k tomu vede? Profík se takto nechová. Profík minimálně hájí dobré jméno svého zaměstnavatele či odběratele jeho služeb. I kdyby mu sralo na hlavu celé stádo trollů, profík nehne brvou a neochvějně s toaletním papírem v ruce vlastním tělem brání svoji značku.  Tyto ctnosti ovšem "redaktoři" Zingu nemají. Kdykoliv jim šlápnete na kuří oko, usedají ke klávesnicím s rudou tmou před očima a generují výrony invenční blbosti.  Ovšem vždy programově opomíjejí fakt, že je nasral Pro-Sek (Over, Clank), a nikoliv Amahara, kterého si pamatují z doby, kdy psal pro Zing. A já si dovolím fabulovat, proč to dělají.

Protože je sere, že Amahara dostal šanci v projektu, který funguje, a to i bez kulaté modré nálepky a reklam na střešní okna. Nenechám do Amahary kopat bandu zpovykanců z projektu, jehož zřizovatel je mínus 2 mega ve vlastním kapitále. Víte, co znamená, že firma má mínusový vlastní kapitál? Znamená to, že zatímco  její zaměstnanci či dodavatelé na webu účelově zaměňují osoby pro cílenou  devalvaci konkurence (Re-play) a vyzývají k zametání prahů a vyříkávání si z očí do očí , já se dívám na výroční zprávu zřizovatele Zingu a válím se smíchy.  Btw. Mendys miluje face to face debatu, ale jaksi pouze účelově, když se mu to hodí...on totiž není zrovna etalonem disciplíny v dodržování pravidla zvokadovoka.

Někdo mi psal do komentů k jednomu článku, že jsem stále v defens módu. Omyl, nejsem v defens, ani v attack módu, ale v querrilla módu!  A pokud nepřestanete zatahovat mého syna a jeho zaměstnavatele do flamů na tomto webu, naučím vás úctě a respektu ke starším způsobem, který se vám zaručeně nebude líbit. Pokud vás to ovšem dříve nenaučí váš zaměstnavatel nebo sponzor.

Bohužel, Overův článek, jakkoliv se týkal pouze práce redaktora Zingu, vytočil i redaktory INDIANa a jeho fanoušky. I zde platí výše psané - neprofesionální reakce stáda nedisciplinovaných entuziastů, kteří ze samého recenzování ztratili soudnost, což ukazují jejich příspěvky na facebooku Amahary.cz. Tohle by měl vidět provozovatel TV Metropol a jejich sponzoři - nebo sponzor, jeden jediný sponzor? Mají vůbec nějakého? Asi ne, jinak by takové hovadiny na web nevypouštěli.

Prezentace a některé reakce členů INDIANa a ZINGu na články na Amahara.cz jsou z kategorie "pozor obsahuje gamepark". Kluci stále nepochopili fundamentální věc -  já si můžu psát dle libosti, protože nejsem závislý. Nejsem ničí vazal, nemusím nikomu lézt do zadku a předkládat výkazy přístupů.

Pro-Sek

P.S.
Proč si myslím, že by Indiana mohl klidně dělat kdejaký jantar z Gameparku - některé komenty z Facebooku pod Overovým článkem:

Marek Čabák (INDIAN) - whííííííííííííí

Michal Hubatka (pracuje ve společnosti Fiolasoft) - Dnes jsem měl k obědu rybu

Honza Takechih Bartos (INDIAN) - Ufopornoooo!!!

Chris Bordáč (INDIAN) - mnozte sa a milujte sa na svete je mnoho lasky pre vas vsetkych

Sith Mádlo (fans crew) - Tripsi by se ale množit neměl. No offence ale je trošku divnej...

Michal Hubatka -  Sith: pozdě

Nevyskákaní klučíci z INDIANa naskákali na náš Facebook a začali do komentů sypat kraviny a spamovat linky na videa. Skutečně seriózní pořad INDIAN stojí o takové promo? A poznámku mířenou na Vojtěcha Nováka a jeho rodinu považuji za totální selhání soudnosti komentátora. Pro mě existují jedna věc, přes kterou nejede ve flamu vlak - rodina. Ten attack na rodinu Vojtěcha Nováka je exemplární příklad zmrdí argumentace. Takto flamují jen blbci.

EDIT:

Po upozornění členem redakce Indiana na ne zcela transparentní syntaxi v článku, se omlouvám a upřesňuji - na rodinu pana Nováka neútočil člen redakce INDIANa, ale člen komunity INDIANa.

 

Share