Druhý nejvýznamnější dvojí metr

Written by prosek on 14 July 2012. Posted in Průsery

Holt se to stalo. Uživatel napsal adminovi, že je zmrd. Admin neváhal, a sejmul ho útočným banánem. A byl flame, velký jak Brno. Hele, Brno, už zase, to je snad osud tohle město. Jako by tam měli divnou vodu ve studních či co. Nejvíce vtipných blbů v komentech máme zrovinka ouplnou náhodou z IP adres v Brně. No co už, Brňáky holt nepředěláš. Na tom flame mne zaujala jedna věc. Admin měří dvojím metrem. Zatímco slovo ZMRD nezkousl, bo je to jasná urážka, slovo "GEJ" - rozuměj asi v brněnském hantecu - mu problémy nedělá. A to ani v konfrontaci s pravidly, které si sám určil.

Aby nedošlo k mýlce, cituji ze zdroje Zing.cz:
"Na tomto webovém portálu jsou zakázány jakékoli aktivity, které by přímo či nepřímo v jakékoli podobě obsahovaly:  urážky či nadměrné množství vulgarismů, pornografický materiál či podobně nevhodný obsah, rasistické či jiné nenávistné projevy proti jedincům nebo skupinám..."

No tak jo, zmrd je špatný, gay je dobrý. A protože se tímto slovem ohání vlezdoprdelka a  věrný vohnout Winkja, zrovna náhodou taky z Brna, tak jeho koment byl ponechán, zatímco ostatní komenty byly šupem mazány. Tenhle exot z vyhlášeného města plného zamindrákovaných venkovanů je mistr v útocích po straně, známá firma, jehož argumentační výbava je obřezaná jako péro ortodoxního Žida.  Nikdy nešel do přímé konfrontace, jeho argumenty mají obvykle nulovou hodnotu a omezují se na ohlašování cizích komplexů. Je si jistý ochranou svého admina a tak sebevědomě dehonestuje každého, protože má jistotu, že mu na jeho Zingu nebude nikdo bezstrestně oponovat. Ovšem na to, aby nám to přišel říct (napsat) do ksichtu na Amaharu.cz, na to je příliš velký sráč. Zaleze si pod adminovo sukni a odtud frustrovaně pokřikuje jak cikánskej harant. Btw. když naserete bandu cikánů, nejvíce frekventované slovo kromě bílé svině je slovo BUZERANT. Nepopírám, že si také na svém sandboxu dělám cochcárnu. Ale nikdy nepřekročím jisté hranice.

Slovo gay používá hodně cucáků, hlavně v multiplayeru, když dostávají na prdel. Používá ho i jistý mentální level, kterému můj oblíbený autor říká E-zmrd. Vyhoďte to písmenono E a dosaďte tam písmeno Z. Komunitní Z-zmrd.

Admin Zingu úzkostlivě maže cokoliv, co by obsahovalo byť jen mikroskopické množství Amahary.cz. Důvod je prý poškozování Zingu. No jo no, Zing je tolerantní a seriozní projekt. Zatímco posílá kozy do Afriky, jeho fans nenávistně nenávidí menšinové skupiny a jedince. Jak jsem napsal, nepřekročím jisté hranice...pokud mne ovšem někdo fakt nenasere. Mám v šuplíku tolik munice, že bleskově zvýším BMI každému nevycválanému redaktorovi, který rád zapomíná.

Share