Jícha to podělal...

Written by prosek on 12 March 2013. Posted in Průsery

Tak hele, Jícho, tos zabil... chodit do NOVA swampu se nevyplácí!

Vždy, když někde vidím slovo Ph.D. či PhDr., velmi zpozorním. Tyto zkratky na mě působí stejně, jako nálepky Bio Hazard, Flammable,H igh Voltage, Achtung Minen či "výrobek obsahuje 90% masa". Nikdy, opakuji, nikdy, jsem se ve svém relativně dlouhém životě nestřetl s psychologem, který by nebyl(a) svině a zmrd(ice). V té šílenosti, ve které sehrál unlucky Jícha roli idiota, se vyskytly výroky tří mediálních psycho stars.


Slavomil Hubálek

Jeho výroky se prý baví a stydí se za ně zároveň jeho profesní kolegové. Expert na holokaust, mající velmi srdečné vztahy s českou židovskou komunitou, již dlouho bojuje za odzbrojení řádných občanů - přitom židovský stát Izrael existuje právě jen díky ozbrojeným občanům. Pan PhDr. v tom má takový menší binec. Pakliže neposkytuje vyvážené názory na něco tak závažného, jako basická práva občanů, jak se může vyjadřovat k "nebezpečnosti" počítačových her?

Jeroným Klimeš

Taky expert. Stejně jako on, klidně si dovolím luxus instantního názoru.

Karel Humhal

Už fakt, že panuje podezření, že psychologové ve své profesní komunitě používají pro slovo TROTL sladký eufemismus HUMHAL, by měl býti dostatečným varováním.


 Ta soukromá TV s oblibou nasazuje tzv. mediálně oblíbené "experty". Zajisté znáte dopravního experta Humla. Kde se vzal, tu se vzal, najednou je v televizi a už to jede samospádem. Výše uvedení psycho experti jsou ten samý případ. Ochotní sdělit do kamery společensky korektní názory, dělat bububu na zlobivé stádo a předkládat jediné správné vnímání reality, zatímco u soudů posudky "znalců" likvidují lidské osudy. Jedním z posledních exemplárních případů bylo vyjádření znalce z oboru psycho u soudu s "pirátem" Lacinou. Lacinizace, nové slovo v mém slovníku.

No, a pak do tohoto již tak jedovatého koktejlu přimíchejte závěrečnou, extra finální ingredienci - užitečného idiota Jíchu. Jícha je pouhý kanonen futter. Neumí mluvit. Neumí argumentovat. Nechá se naivně pozvat do TV, kde ti vlčáci neměli za 15 vteřin už co na Jíchovi cupovat. No, vlastně se ani nemuseli snažit, ten tydýt se dokonale znemožnil sám. Copak netušil, že neměl šanci? Vůbec mu nedošlo, proč ho tam zvou? Kdyby představoval argumentační nebezpečí, nechají ho sedět doma a ani nepípnou.

A aby ten masakr chudáka Jíchy byl dokonalý, fikaně před Jíchův neslavný vstup nastříhali znalecké tlachy třech vyhlášených televizních psycho celebrit, o jejichž profesionálních kvalitách se dá minimálně pochybovat, pakliže nejste úplní idioti a nedokážete hledat informace Novináři jsou dobře manipulovatelné stádo. Pamatujte, že novináře někdo platí, a toho zase platí někdo další, a celé to velmi nenápadně řídí ten, kdo definuje společenskou poptávku, aby skrze ni ovládal politiky, ty sráče, co podrží tomu, kdo zaplatí víc.

Jíchu použili a spláchli. Bohužel, ten hoch udělal herní komunitě medvědí službu.

Share