FlyGun Down

Written by prosek on 26 November 2013. Posted in Průsery

Kdyby tisíc subíků... počkat, co jeden litr! Ikdyby sto tisíc subíků s klarinetama v držkách dělalo na hlavě 360 nozoomy, komu není zhůry dáno, v apatyce nekoupí.

Přistálo mi na monitoru, že Létající Tvárnice má zbrusu nový web. Kurva, říkám si, Melichar kromě editace v Adobe Premiéře dělá i webtvorbu, to musím vidět. Slintajíce celé litry slintů peru do klávesnice znaky flygun.cz a nadrženě tisknu Enter. Místo grafického porna na mě ovšem jukl template z WP. No nic, se neposerte, taky to používám. Ale stejně, když dělá jako v tom Adobe, s Mazim málem snídá jako Goťák s tou roštěnkou, co jí před tím celou noc pigloval, a je to „moviemaker“, přeci jen jsem čekal větší vodvaz. Místo toho jsem čuměl do hromady potištěných triček.

Seru na trika, jdu se vydrandit do artiklů. Hele vole, RECENZE, tak to mě zajímá, to bude maso, moje zvědavost dostává točky. Otevírám Ghosta a čtu. Čtu a nějak mi to hlava nebere. Tohle není recka s invencí cihlové zdi, tohle je hotová slovní symfonie! Hele, von ten klučík, když teda není omezen stopáží, fakt válí! Jsem tím gejzírem kvality a zábavy nadšen a podle komentů pod artikly nejsem jediný, kdo nad reckami ječí blahem. Se budu muset ještě omluvit, krucinál.

STOP!  

Ty cype, to nemůže bejt Melichar, tohle je totiž úplně jiný level (jako f tom časáku), na který ten ostravský lecplejer nemá koule ani mozek.  Pyramidy, kurva, horská dráha, zub času… píchám pohledem LCD a v makovici rotuje otázka - kde já tohle sakra už viděl, vždyť mi to něco připomíná?! Nevzpomněl jsem si, ale nepříjemný pocit podezření mi v palici hlodal jak zubní vrtačka puštěná na nejpomalejší otáčky, zatímco do toho zvonil na plný pecky gREen alert.

Jo, nakonec to zachránil strejda google. Vykopčil jsem si úvodní odstavec z recky Ghosta, jebnul to gůglovi na čelo a… letící cihla už neletěla, ale ryla držkou v zemi.

Ty recenze jsou kompletně RE-produkované z Games.cz, a to včetně hypertextových odkazů. Na konci artiklu je vždy uveden jako zdroj Games.cz.


P.S. Dopředu jsme zveřejnili na fubuku přátelský warning. Nezabralo to, naopak to vzbudilo pobavení.