Generation RE-port

Written by Over on 07 March 2015. Posted in Průsery

Zdravím lidi, jmenuji se Matouš Jedlan, ale více jsem známý pod přezdívkou Gerrapa. V herní branži se už nějaký ten pátek pohybuji a doufám, že s mými názory a příspěvky budete jedině spokojeni!

Jak nazvat vlastnost člověka, který, ač několikrát dostane do držky s varováním, že tahle hospoda není pro ZE-lený, se zase přikutálí, vykotí se na plac a zase píčuje, že chce zase na píču?

Tak tohle je Gerrapa, zasychající flek na zádech RE-Loadu, RE-Playe a nyní i YouTubu. A dnes je to vycházející hvězda webu GameBox. Kde se to všechno posralo? Kdysi dávno prý napsal šéfovi RE-Play pořadu, že nemá do čeho píchnout, a že je jako moc dobrej RE-daktor. Nikdo v Amahaře nemá nejmenší ponětí, čím tenhle hochštapler zaujal RP bosse, ale něco to asi být muselo, protože ten ho poslal dělat novinky. Drzá Jordan (sorry, tak Matouš Jedlan, ale kozy má a rtěnku taky) vypálila při přistání v novinkové sekci efektní díru a okamžitě udělala dusno. Jeho noví kolegové (někteří) ovšem né zcela vybalancovali oprávněnou kritiku a vtíravé podlézání, a nechali mu to sežrat (ke své vlastní škodě). Že Jedlan nedokáže ani napsat správně recenzi, kterou po něm museli narychlo před uzávěrkou předělávat a ještě i potom stála za vyližprdel, se hned promítlo na jeho vychvalovaném K/D ratiu – 500 novinek/1 recka.

Lempl není lempl, dokud si to nemyslí šéf. Gerrapa vlezl do řiti Hrazdilovi, majiteli klubu Re-Load, a ten už nekompetentnímu panáčkovi zařídil teplý flek. Kariérní postup byl v pravdě raketový (očividně nejmíň Saturn V), a z Gerrapy byl najednou SPRÁVCE lečoplejerů Rrrýýloudu. Trochu si tu hodnost vytunil a přidal si i funkci scouta. Jak nejlépe odstartovat „skvělou“ kariéru? No přetáhnout aukcionářku Minxy ze Skillzone, udělat z toho PíáR jako Brno a poučit Ugátora, že personám z RE-loadu se pouze VYKÁ. Ugátor zachoval tvář, ale udělat tohle nám, na Jeblanově YT kanálu by krev 14 dní nezaschla.

Gerrapa je exemplární příklad neúspěšného YouTubera, managera, re-daktora i stu-denta.  Ani v diskusích se nechytá, a jeho argumentační portfolio má pouze tři polohy: 1) vykejte mi, nebo jděte na čerstvý vzduch a najděte si kámoše; 2) Vás musel tatínek sexuálně zneužívat v dětství; 3) a dejte mi lajk, subskrajb a donejt. 

{youtube}hPSesWy5QAU{/youtube}

(Poprvé, ale rozhodně ne naposledy (wink wink), co jsme z Jeblana udělali filmového hrdinu)

Z toho RL ho pochopitelně vyhodili. Myslel si, že je slavnej, a obul se v „parodii“ do nějaké Geeksis, kterou prý pigluje Flygun (luxusní dvojka, zvlášť Geeksis má na kanále bonitní matroš). Ovšem zatímco Geeksis je YouTuberka s homeopatickým zastoupením na trhu, Flygun už je těžká váha (bo dělá s Mazim produkci RP), a tak se z Gerrapy stala persona non grata. Není se čemu divit. Navážet se někdo nám do škeble, dáme mu do držky. Ovšem konfrontace Flygun vs. Gerrapa by asi dopadla pro Flyguna nějakou nepěknou fatalitkou, a tak to Flygun vyřešil elegantněji. V podstatě bonzáka nabonzoval. Kopírka bonzuje vykalku, no to nevymyslíš.

Gerrapa je nyní free jako pták (tipujeme husu na foie gras) a, své RE-cenzentské neschopnosti prokazuje na jakémsi kanále GameBox a škemrá o peněžní dary. Jeho hvězda totiž nějak při stoupání hapruje. Teda, ono mu hapruje všechno, jediný, co je pevný jako skála, je jeho přesvědčení o kvalitě jeho obsahu.

Když už přišla řeč na ten obsah... V našem monumentálním mini-díle jsme drze využili cca 0,25 vteřiny jeho originálního obsahu. Pakliže lze ovšem za obsah - natožpak originální - považovat časově převrácené žraní banánu, z jehož podání by se poblil i veterán z Afghánistánu. Nicméně, řekli jsme si hele, z jiných si dělá prdel, to bude OK, přece mu nebudeme psát o svolení bliknout na okamžik jeho ksichtem v našem videu. Video se ohřálo na YT pár minut, a pak přišel claim. Od Gerrapy, za 5 políček filmu. Z něho si holt nikdo prdel dělat nesmí. Jasně, to náš chybný velkorysý úsudek neomlouvá, ale Gerrapa prostě nemusel. Mysleli jsme, že dokáže přijmout srandu, stejně jako třeba Martin Rota, kterýmu jsme bez jeho svolení strčili berle do prdele a použili jeho hlas z jeho obsahu. A to samý u Agraela. Podívejte se, kolik mají odběrů tihle dva, a kolik má ten lůzr. Ne, nedokáže přijmout srandu, nedokáže uznat, že byl, je a bude nikdo. Vede nesmyslný channel a jen hejtuje, když někdo poukáže na jeho trapný a nevkusný content. Co si myslet o člověku, který vám pod zaclaimované video dá lajk do komentů, když píšete, že si ho za to podáte? Dělá si prdel z Geeksis, ale nikdo jinej si nesmí dělat prdel z něj?

Jeho rtěnkový taneček, z kterýho má teď Prosek post-traumatickou stresovou poruchu, byl podle jeho slov „jen parodie, takových jsou na YT mraky a slouží jenom pro zasmání.“ Fajn, my mu nějakou parodii pro zasmání taky ještě uvaříme.

Ale oukej, my jsme mu ukradli vzácný autorský matroš. A on na druhou stranu stáhnul (ukradl) 8 dílů dánského seriálu, a z něj pak ve svém autorském movie použil 16 vteřin záznamu. To už je kurva rozdíl. Ano, je tak blbej, že nás claimuje jen několik dní poté, co na svém kanálu doslova oslavuje, jak sám používá cizí obsah. YouTubeři jsou v nepříjemně velké části případů cháskou mentálních mrzáků, ale mají jedno nepsané pravidlo: nemají rádi jiný YouTubery, co práskají.

Možná mu tohle všechno už došlo, protože nějaký den zpátky spáchal internetovou seppuku a smazal si až na jedno naprosto retardovaný video kanál. Škody tohoto obrazoborectví byly statistiky vyčísleny na rovných 0 Kč a pár zbytečně zachráněných psychik debilů, kteří si ty jeho videa regulérně pouštěli. To vše prý aby měl víc času na studia (cha!) a práci pro GameBox. Hovno. Došlo mu, že si naběhl na vlastní vidle, přestože už jsme ho důrazně varovali, že nejsme banda debilů z novinkové sekce.

Je jedno, že jeho kanál přetéká nudou, že má větší kozy než Geeksis a humor jen o špek lepší. Je irelevantní, že ho vyhodili z Re-Loadu, protože to chtěl Flygun, který mu nedokázal dát osobně do držky.  Jeblane, autorská práva jsme porušili, ale spoléhali jsme na tvou shovívavost, tak jak jsme to u jiných YouTuberů udělali už mnohokrát, naposledy právě u Berlodusu. Rota ani Agraelus neclaimovali, a nemusel jsi ani Ty. Přitom právě onen 4 framy dlouhý úryvek měl sloužit k promotion tvého kanálu, jelikož se nám zdálo, že není zdaleka tak oceněn, jak si zaslouží. Redakční konsenzus Amahary.cz zní, že reverse banana eating je stěžejní dílo, které shrnuje podstatu lečoplejingu, a mrzí nás, že jsi náš humor nepochopil. Jako ostatně pokaždé.

Gerrapa se nedávno, krátce před svým sociálně-mediálním self-knockoutem (náhoda?), zavázal, že přerušuje kontakt s naším webem a jeho umaštěné prsty už na naše komentářové pole na FB nic nenapíší. To je možná pravda, ale to, že si tento článek přečte a spálí při něm vzteky nějakou tu kalorii na lýtku je stejně tak jasný, jako že YouTube si klid od jeho zvracení způsobujících videí příliš dlouho neužije. Už ho totiž známe. Na to, jak vystupuje, je to příliš zamindrákovaný hrošík. Takže nám dovolte závěrečný message přímo pro Jeho Velké Vykalstvo: 

Jestli jsi chtěl klid, měls to nechat být. Jestliže se cítíš tím záběrem ohrožen kvůli malé sebedůvěře, pak to nemáš co nahrávat. A jestli jsi to učinil z principu, tak to tě šlechtí, ale pak se nemůžeš divit, co ještě přijde…