Zpocený sumo bojovník

Written by prosek on Saturday, 21 February 2015 13:32. Posted in Sloupek

byl v televizi. Veselý pohled, jak seděl vedle Martina Roty, který nesnáší tlusťochy.

Fimlar a Rybka objevili Ameriku

Written by prosek on Monday, 15 December 2014 17:29. Posted in Sloupek

"tahleta  klávesnice je podle mě čistě herní..."

Tak určitě, na to by jeden sám nepřišel.

Jde o Logitech G910, a ti dva performovali neuvěřitelná zjištění, ze kterých hráčům půjde hlava kolem.

Václav Kordus Koniáš

Written by prosek on Sunday, 14 December 2014 13:10. Posted in Sloupek

Páter Koniáš české youtube scény. "Jsem tovaryš pátera Koniáše
umím oheň rozdělat umím světlo zhášet..."

Gerapajaujau reboot? Rozsekalo...

Written by admin on Sunday, 14 December 2014 13:02. Posted in Sloupek

Správce a Kapitán a Bavič před koncem roku rekapituluje. Jedno voko nezůstalo suchý a Prosek probrečel celou noc. A vod novýho roku bude mít GTX 970 mňaujau, a bude bitrate, takže ten rozkopanej, hnusnej neustlanej pelech v pozadí budete mít lépe na očích. A prý "nejsem vtipnej pořád". Nenene, ty nejsi vtipnej NIKDY!

Windows 10 v basicu zadarmo?

Written by prosek on Sunday, 14 December 2014 12:46. Posted in Sloupek

Proč ne, zadarmo i žloutenku!

Ticho po pěšině

Written by prosek on Sunday, 14 December 2014 12:43. Posted in Sloupek

v kauze District. CEO zarputile mlčí a kdesi kempí. My si zatím pouštíme stará videa z dob největší slávy. Vlastně to doby nebyly, pouze jeden rok...

Vzduch je leda tak pro Vávru...

Written by prosek on Sunday, 14 December 2014 12:40. Posted in Sloupek

začíná frčet voda! Fractal Design už měl asi plný zuby sraček od Corsair, a tak si nechal udělat AIO Kelvin vodníka přímo od Alphacoolu. Je v něm díra navíc (ne pro Proseka), takže můžete vypustit-napustit-přidat další okruh. Třívětrákový systém za 5 litrů vypadá jedle.

Merry XXXmas!

Written by Clank on Friday, 27 December 2013 22:58. Posted in Sloupek

Jedno americký dítě asi strávilo svý Vánoce lehce příjemnější aktivitou, než většina z Vásfapfapfapfa- ehm. To, co měl bejt nejlepší dárek pro osmiletýho syna a kopa švandy s Máriem, se nakoec po předehře proměnilo v péčko na 3DSku po druhym majiteli, obrovksej průser pro Wallmart a velmi dobrý promo pro Jayden James. Hou hou hou, šťastný a veselý! A teď šedesátdevítku!

Intel opadavý

Written by prosek on Friday, 27 December 2013 22:55. Posted in Sloupek

Plánujete v příštím roce nový high-end komp? Šilháte po inteláckém socketu 2011? Chcete balení ubrousků na monitor zadáčo? Možná byste měli počkat. Intel prý příští podzim pustí na trh zbrusu nové Haswelly-E. Sixcore za 400 baků? Náááájs!

Where's My Water?

Written by Clank on Friday, 27 December 2013 22:35. Posted in Sloupek

Ještě tři tejdny zpátky v reflexních vestách rozdejchávali tonoucí-se VGXky, teď by se jim samotnejm ale Hasselhoff s Pobřežní hlídkou nablízku hodil. Původně console-only celek Hello Games, otčíni šmakózně vypadajícího sci-fi No Man's Sky, měl asi vnitřní neshody s Poseidonem a tak teď musej jezdit po studiu na raftech. Meztim, co jste se cpali salátem a rdousili kaprem, byla jejich pobočka v Británii spláchnutá povodněma, včetně vybavení, osobních předmětů a úplatků. Na twitteru maj nicméně detailní emociální coverage, co podle úrovně humoru nenasvědčuje tomu, že by si harddrivy s herníma souborama nechávali na poličce, takže by všechno mělo bejt v suchu... obrazně řečeno. 

God of Whore

Written by Clank on Tuesday, 02 April 2013 20:54. Posted in Sloupek

Laškujou si nad chlastánim pankreatický šťávy ze slinivky břišní pětihlavejch kyklopů, ale jenom si ňákej malej smrad dovolí čórnout klíčky od fotrovýho žihadla a předtim na mobajl founu zapnout Tetris, už se rozjíždí fanaická propaganda pro uslintanej národ a člen redakce s nejbulvárnějšim titulkem dostane dva dny placenýho volna navíc. Aneb když zpravodajskej servr recenzuje fláky z Kratosova řeznictví. GG Novinky.cz! Nebo vlastně Super.cz?

(pořád ale lepší než zing review)