Articles

Inzerce: Není gumová kachnička jako gumová kachnićka

Written by Jan "Miky" Riedl on 31 March 2013. Posted in Uncategorised

Po dávce kvalitních a horkých novinek z herní scény si dáme další komerční sračku!

Znáte to. Koupete se, škrábete si záda, holíte si podpaždí, mydlíte si meziprstí, klasika. No jo, ale... nepřipadáte si... někdy... v celym tom zmatku... no... sami? Ano? Tak si sežeň přítelkyni, somráku.

Gumové kachničky zažívají v posledních dnech značnou revoluci. Už je dávno dobám, co bylo žluté kdákadlo určené pouze pro milionáře v hollywoodských filmech. Dnes si gumového, ohebného, pružného a pevného kamaráda může pořídit i normálně pracující člověk!

Ale představa o gumových kachničkách pouze jako žlutých nemluvňatech je velmi mylná! Pokročilá technologie povoluje myslitelům vypustit na vodní hladinu takové skvosty, jako je šikmooký kačer zpívající korejskou hymnu, inteligentního kachního bakaláře odpovídající "Ano", "Ne" a "Možná" na vaše každodenní otázky nebo pro dámy Deluxe Limited Antonio Banderas Edition kačera s lehce přerostlým pe... -řím. Jo, peřím, je to pořádnej vypelichanec!

Pokud si tedy opravdu chcete zpříjemnit pobyt ve sprchovém koutě a osvěžit své koupací zážitky, pokračujte dál na na největšiho distributora kachen ve vesmíru: Zing.cz

Autor textu: Inzrece

Autor nadpisu a perexu: Amahara.cz

You have no rights to post comments