Articles

Bitva o Tučanku, část první

Written by Over alias Miky on 01 April 2013. Posted in Uncategorised

Málokdo to ví, ale my v Amahaře.cz bedlivě sledujeme Zingařskou blogařskou scénu a dennodenně... cože? Že prý tam dennodenně novej obsah už pár měsíců není? A co mám teda napsat? Jednou za dva týdny? Jo? Oukej. Ehm, pardon. Takže ji jednou za dva týdny sledujeme a vychutnáváme si kvalitní obsah, který tvoří smetánka zingařské komunity. A protože jsem chtěl vzdát, já, Over, první svého jména, lord temna a strážce umělecké integrity, hold jejich nevděčné práci, rozhodl jsem se napsat na počest mého hrdiny Chipsonatora povídku, inspirovanou ničím jiným, než jím samotným.

Bitva o Tučanku, část první 

Velitel Shepherd stál před galakalaktickou mapou mléčné drýáhy a vybíral další misi. „Ash, pusinko, kam to tentokrát vezmeme? Jednu misi nám zadala ta držgrešle z Citadely a jednu misy máme na Tučňance, takže-“ „Hej, to je rasistický!“ zařval Wrex a vrhl se na Shepharda. „Ale notak neperte se mi tu kluci“ řekla mo(u)dře Liara, která byla ještě v pyžamu. „At máš sílu na později, Shepherde“ usmála se a začala si cucat prst na ruce. Velitel Shepherd byl najednou tvrdý chlapa a doslova mu stouplo sebevědomí  „Takže Tučňanka jo?“ Ale to už to Joker líznul kolem massového relé a Normandie se zhmotnila nad planetou kroganů. Shepherd si vybral ze zbrojnice pušku M-8 Avenger která má průměrné poškození i průměrný zásobnik a Ashley dal M76 Revnenant a Wrexovi dal snajperku. M29 Insicor. Dobrá volba, děkuji Shepharde“ řekl Wrex. „Mrzí mě to. Neměl jsem tě napadnout.“ Shephard ho objal „Nic se neděje, jsme bráchové navždy a teď jdem těm Gethům nakopat jejich snytetické prdele co ty na to?“ Wrex zařval „Jo, bratře, skáču!“ a skočil a zničil tak pět Gethů a jednomu ubral skoro celé žicvoty.

Gethové mají v hlavě zabudovanou vysílačku takže si dali navzájem vědět že Shephard je tady a přiletěli na tuto stranu Tuchanky a začaly střílet po Ashley „Shepharde  ptotřebuju medigel, střelily mě do zadnice“ Shephard zastřelil Getha s pulzním raketometem a běžel za svou láskou „Už jdu lásko“ a natřel ji hebký zadeček medigelem. „Děkuju řekla a usmála se na shepharda. a zastřelila dalšího Getha. „Jdeme, za chvíli ta bomba vybuchne“ zakřičel SHephard a dal příkaz k pohybu. Uvnitř budovy byli čtyři gethové, jeden z nich dostal zásah do kamerky od wrexové vysokorychlostní snajperky a ostatní tři dostal Shephard granátem protože když chtěl přebít zmáčkl ze zvyku tlačítko R a vyletěl granát. Výbuch tlakovou vlnou shodil bombu s poličky na zem a časomíra se zrychlyla. Sedm, šest, pět. „Shepharde dělej něco“ zakřičela Ashley a Shephard běžel a bombu začal odjišťovat. Obličej měl celý zpocený a pak se časomíra zastavila na ukazateli 0:01. „Uf to bylo o fous“ zahřměl Wrex a Shephard se rozběhl z budovy protože se začala na ně řítit. Na Wrexe spadla traverza a nemohl se hnout „Běžte beze mě“ zaknučel a Shephard řekl „Ne, nenecháme tě tady, jsme bráchové, pamatuješ?“ a traverzu odhodil pomocí pole masového efektu. „Tak pojď Wrexi.“ řekl Shephard a viděl transportní modul, který už na něj čekal. „Veliteli, přidejte, jinak to nestihnete“ slyšel ve vysílačce a tak se rozběhl plnou rychlostí a za běhu zastřelil osm gethů a Ashley čtyři a s Wrexem vlezli do malého raketoplánu a odletěli na Normandii.

„Tak jsem tady, Liaro.“ řekl Shephard když se vrátil na Normandii. Už na něho jeho asarijka čekala. „A co já?“ ohradila se Ashley a Liara se na ní usmála „Tak pojď taky, on to zvládne.“ Shephard vyjel na můstek kde měl svoji ložnici a dovedl tam své dvě společnice. „Tak a do naha.“ Liara byla svlečená coby dup a pot se na její heboučké modré kůži jen leskl. Ashley už byla také jen ve spodním prádle a vrhla se na Velitele Shepharda a dala mu ruku do rozkroku. „Dneska při síle, že?“ Velitel Shephard se usmál a položil ji vedle Liary a pak...


Oukej, konec legrace, můžete svým přirozením dát pohov, zavíráme. Redakce Amahara.cz má smysl pro legraci a zvlášť tu aprílovou, ale zároveň víme, kde jsou hranice dobrého vkusu a tady už jsme je málem překročili. Každopádně kdo chce více, bez cenzury, a nezáleží mu na tom, zda přijde o chuť na sex dobrých pár let dopředu, inu, blogová sekce zing.cz je tu vždy pro vás!

You have no rights to post comments