Articles

Krátké zprávy z herního světa - 1. duben

Written by Jan "Miky" Riedl on 01 April 2013. Posted in Uncategorised

Kecy v kleci o CoD: Bad Company, soutěž o další zasraný Pokémony, teplý písi od naší komunity, něco komerčního pro naše peněženky a další (sračky).

Krátké zprávy z herního světa nahrazují tradiční Sloupek na Amahaře, kterej nám je stejně buřt, a nebudou vycházet od pondělí do pátku (a když nás naserete, tak ani o víkendu) většinou během rána, to když ještě chrápem. V průběhu dne mohou být aktualizovány o nové informace a zajímavosti, ale nebudou, protože na to serem.

  • Herní studio 20th Century Fox vydalo staré obrázky ze hry Doom 2, pokračovatele velmi úspěšné plošinovky Battlefield. V naší recenzi si odnesla 7/9, kde autor Miloš "Miky" Kotrba kritizoval nízkou hodnotu úplatku a nízké seedy na warez torentu.
  • Cukrárna Reaggestar, tvůrci nepříliš oblíbené Kinect exkluzivity San Andreas, nám prostřednictvím traileru dala ochutnávku toho, jak moc budou v jejich nové hře GTA: London 1969 fanoušci whinovat o staré grafice a nereálnému enginu. 
  • Z fóra zasmejsepicovinam.cz se nám podařilo získat exkluzivní informace o titulu Call of Duty: Bad Company, který nabídne vodní pistolky, flusačky a praky.
  • Ve spolupráci s firmou Google Images Inc. jsme rozšířili galerii hry Wolfenstein o nové obrázky. Díky posuvníku můžete i rozlišovat grafiku jednotlivých verzích hry, na kterých je jasně vidět, že konzole od Sony a Nintenda brzdí herní průmysl. Ale v našem obchodě gayleader.cz si samozřejmě můžete koupit Xbox.
  • Výrobce lyží Blizzard (thx Seznam.cz) poodkryl roušku tajemství kolem připravovaného filmu Titan za pomocí filmu o knížce.

 

  • !!!!!!!!!!!! SOUTĚŽ LAJKUJTE KOMENTUJTE SDÍLEJTE !!!!!!!!!!!!! Přichystali jsme si pro Vás doslova pokemoní zábavičku! Tak a kdo uhodne, o co se bude hrát? (to je další soutěž, vítěze okamžitě přijmeme do redakce, bez nároku na plat)
  • Nepřehlídněte! Exkluzivní rozhovor s Bohem (náš šéfredaktor) o něčem, co nemá s hrama nic společnýho, vůbec Vás to nezajímá a ani nemůžete flamovat v bloklejch komentech, ale za co my dostanem prémie! Teda... snad to bude konečně Porsche, další zkurvený Lambo ať si ty zmrdi strčej do piče UŽ KURVA!!!
  • Unreal Java 4 od Boringu se blíží závratnou rychlostí a my se nemůžeme dočkat, až budeme hry na něm recenzovat!... podle Let's Playů, Walkthroughů a trailerů.
  • Všem zaznamenaným IP adresám na konkurenčních stránkách jsme poslali patolízalský spam, abychom ještě víc znepřehlednili Váš email! Nemáte zač!
  • I naše komunita složená z botů, trollů a nás se činila a z análů vyvrhla další sexuální nonsenc! (btw. má někdo číslo na toho Rosenberga?)

You have no rights to post comments