Adventní advertisement

Written by prosek on 12 December 2013. Posted in Průsery

Chcete nasrat co nejvíce idiotů tak, aby Vás to stálo minimum úsilí? Nasdílejte něco z Jedlanova fubuku. Ten na to vlítne, zprcá Vás, že mu nevykáte, a pak už to pojede setrvačností  jako vagón plnej bičšoků.

Pokud jste nějakým způsobem Boha fakt hodně nasrali, jméno té osoby Vám něco říká. Papež Svaté říše Římské (šach) Matt Jedlan první je správce lečplejerů (copyright našich fans) RE-loadu, a tak tam spravuje, lečplejuje a strýmrdá nudný sračky. Oceněn titulem mistr socializace a zdravého stylu života, nejlepší kamarád Haliny Pawlovské. Nesmí se mu tykat. Nesmí se o něm psát negativní postřehy. Když ho potkáte na ulici, máte mu prý dát hájfájf... a pak provizorně jednu do břicha.

A tady začneme s úvodem do děje. Jistý budoucí informatik, co studuje informatiku na vejšce, si bohužel nevěděl rady se "školním projektem". Asi požádal Jeblu o pomoc. Jebla, též bohužel, pomohl a do 10 minut všechno vymyslel. Poněkud mne způsob prezentace, či spíše žadonění o pomoc při roztočení počítadla přístupů, překvapil, a tak jsem na to reagoval. Ovšem narcis Jebla to opět nevydejchal, student ignorant také ne, a tak po dalším shitstormu v komentech přichází další lekce amaharské občanské výchovy.


Tak tuhle chuťovku nám poslal na zeď další subjekt, kterému dělal GerrApa promo na přístupy. Sumarizovat blbost toho projektu a level jeho prezentace lze pár slovy - invenční frigidita, designová laryngitida a rakovina sítnice. Co se týče nápadu, jeho kostra asi měla kdysi připomínat vzdáleného hybridního bratrance z sedmého a dvakrát vykloubeného kolena pojmu web dva nula - tuhle záležitost by měl mít panáček na učebnicích a z ní by měl dostávat pětky za domácí úkoly. Příkladem této odrůdy budiž třeba Reddit, jež charakteristiku splňuje do puntíku... a naprostou negaci tohoto výroku provádí onen VŠE projekt, feat. Jeblan a budoucí informatik. Hnusná šablona a DLCčko v podobě fóra ti možná stačí na jedničky, ale né na hublana od nás a pekáč buchet k tomu. 

Když do toho budem šťurat klackem ještě kapánek dýl, na povrch vybublaj další otázky, se kterejma tohle creative duo asi nepočítalo. Nehrozí náhodou po uchopení a realizaci jakýhokoliv nápadu strašák uplatnění autorství? To budou dobrý nápady podmíněný lajkama a počtem zlatejch prstenů na prackách? Kdo bude dál ovlivňovat vývoj těch "her"? Je tady pro podobnej byznys oboustranej zájem? Nechce radši developer pracovat na něčem z vlastní kebule? A proč maj kurva psi studený čumáky? Tyhle věci nejdou vyřešit jen tak, že si dřepente na školní záchod, podrbáte na držce a najednou *blik*, no jasně, ty vole, udělám to takhle! Nicméně Jebla už má v pokořování lidských standardů asi praxi, a pak vříská jak lečplejerský děcko (to vlastně celkem sedí), jenom se někdo pokusí podívat podobnou světovou stranou, jako leží ta jeho ušmouraná bábovčika.

„Školní projekt zatím není míněn jako regulérní stránka“

Tudíž je neregulérní. Placený hosting, profil na fubuku, Jebla to promuje jako o život, ale furt neregulérní. A my nejenom, že se smějeme, my už teď smíchy vdechujeme monitory, protože jestli tohle stačí na prolezení semestrem na VŠE, tak ta jejich katedra informatiky vážně stojí za vyližprdel (a to je dost "Smutný"). Ostatně, jak podotkl Over – VŠE... nejtěžší gymnázium v ČR.

Jeblanův vysokoškolský fámulus se ale rozhodl posunout laťku absurdnosti za hranice snesitelnosti a uvedl lehce modifikovanou, ale stále velmi populární zážitkovou hlášku – „díky za reklamu, vocasové“. Dost možná je tato věta nejčastěji používanou frází našich targetů. Stejně jako poslední věty před smrtí, tato hláška má nejspíš za cíl vzbudit ve vrahovi/ oppressorovi/ ošklivém šikanátorovi lítost a přehodnotit jeho chování. Freud by možná argumentoval, že jde o defenzivní mechanismus, jakési podvědomé přiznání porážky.

„Oukej, dostal jsi mě, ale aspoň si na tu mou stránku nějakej kokot klikne a zasměje se mně. Heč!“

Podle nás je to ale hovadina. Je to poslední škub na nastavených vidlích... takže vlastně ano, opravdu jde o poslední větu před pomyslnou smrtí. Něco ve smyslu: „Mám vnitřnosti na sračky... ale ještě žiju!... blegh!“

Ono vůbec, ten expert, budoucí informatik, rád edukuje ostatní o templatech, zatímco si na vlastním projektu nedokáže sám ani natočit counter u artiklu. To dokáže i ten idiot Amahara, a ten že je lempl k pohledání a hotovej král mameluků! Pak naběhne na náš fukbuk (to už samo o sobě páchne harakirim) a začne něco píčovat o rozdílu mezi jeho a naší webovkou. Jediný rozdíl je prý v "obsahu". A takový blábol napíše někdo, kdo studuje informatiku? Tyhle sračky pustí na inet vysokoškolák, co nepochopí pointu a posuzuje nás, "vocasy", podle použitého CMS? Do prdele, co by napsal, kdybych ten blog zbastlil ve WP nebo ho nechal někomu nakódovat (násilím, pochopitelně)? Byl by v prde... moment, moment, on už vlastně je v prdeli! Jeblanový prdeli.

Ani jeden z těch dvou pitomců pointu nepochopil. Ostatně, u Jebly to je už parametr. Lůzr, který má upload 1200 kilo, pak přeje majiteli duplexu 100/100 mega, aby mu vypadla konektivita. Druhej lůzr poučuje absolutního amatéra o nějakých templatech a Joomla! CMS, zatímco studuje informatiku a chystá se vyjeblat se svým učitelem. Jestliže nedokázal za 2 měsíce natočit přístupy, pak buď studuje špatný obor, má vrozenou absenci mozku nebo je prostě blbej jak Mattyho bojler.

Suma sumárum?

Špatnej nápad. Trapné promo. Nudnej web. Namachrovanej Správce a jeho serbus, co k tomu, aby pochopili pointu, potřebují minimálně dva semestry. Šermovat behaviorálními postřehy a vytahovat kudlu ignorance tam, kde bude svištět kujónské olovo, není dobrý nápad obecně, natož na internetu. Otírat si tlamu o cizí rodiče a k tomu nahrazovat obecnou názorovou rovinu argument vs. argument poukazováním na věk oponenta okořeněným omletým mindrákovým klišé je koledování si o headku. Máme nabito a kalibr je velkej. Clank teď dolešťuje nový čupr video a já si pročítám pro inspiraci pár bulvárních časáků. Minxy by asi přihodila nějakou ingliž hlášku typu "winter is coming", ale já jenom poznamenám, že přituhuje. Jebla si obtížnost sám nevybral, takže příště to bude rovnou dedikovaně Veteran HC TDM. 

P.S. Jo a jestli si tohle čte sám zploditel projektu (a to jakože si to na stopro čte), nezapomeň se svému hodnotícímu oponentovi zmínit o reklamě na Amahaře, k? Víš co, bulvár, poníci, sex, drogy a tak. Teda pokud si u Vás na škole oponenty neděláte jenom při šikaně na chodbách.