BF3 fyzikoenžínrýlšit

Written by prosek on 17 April 2012. Posted in Hry

Kdyby náhodou někdo měl pocit, že hitzóny v MW3 a vůbec  kdekoliv, co se nejmenuje  Battlefield 3, jsou tak děsně shit, tak tady je něco pro znalce fyzikálních herních enginů.

Mimochodem, kdyby chtěl Indikatorccz (jak jinak, člen komunity Indiana) opět propadnout závislosti na zlepšování sebe sama v oblasti 3D warezu, tak tady si může trochu postudovat, aby věděl, co ho čeká.

Všechno je to na jedno brdo...uděláte bum, a někde 1500 kiláků daleko to schytá protihráč tak nějak podezřele divně. Vy jste v tu ránu cheater, on reportuje jako o život, a přitom za to může kromě latence konektivity takový jednoduchý problémek - přemíra "reálné" fyziky. Vono totiž všeho moc škodí...

Share

Zpocený sumo bojovník

byl v televizi. Veselý pohled, jak seděl vedle Martina Roty, který nesnáší tlusťochy.

Fimlar a Rybka objevili Ameriku

"tahleta  klávesnice je podle mě čistě herní..."

Tak určitě, na to by jeden sám nepřišel.

Jde o Logitech G910, a ti dva performovali neuvěřitelná zjištění, ze kterých hráčům půjde hlava kolem.

Václav Kordus Koniáš

Páter Koniáš české youtube scény. "Jsem tovaryš pátera Koniáše
umím oheň rozdělat umím světlo zhášet..."

Gerapajaujau reboot? Rozsekalo...

Správce a Kapitán a Bavič před koncem roku rekapituluje. Jedno voko nezůstalo suchý a Prosek probrečel celou noc. A vod novýho roku bude mít GTX 970 mňaujau, a bude bitrate, takže ten rozkopanej, hnusnej neustlanej pelech v pozadí budete mít lépe na očích. A prý "nejsem vtipnej pořád". Nenene, ty nejsi vtipnej NIKDY!

Windows 10 v basicu zadarmo?

Proč ne, zadarmo i žloutenku!

Ticho po pěšině

v kauze District. CEO zarputile mlčí a kdesi kempí. My si zatím pouštíme stará videa z dob největší slávy. Vlastně to doby nebyly, pouze jeden rok...

Vzduch je leda tak pro Vávru...

začíná frčet voda! Fractal Design už měl asi plný zuby sraček od Corsair, a tak si nechal udělat AIO Kelvin vodníka přímo od Alphacoolu. Je v něm díra navíc (ne pro Proseka), takže můžete vypustit-napustit-přidat další okruh. Třívětrákový systém za 5 litrů vypadá jedle.

Who's Online

We have 7 guests and no members online